DALŠÍ FILM WOODYHO ALLENA JDE DO KIN – IRACIONÁLNÍ MUŽ

Eva Bicanová
21. Červenec 2015
Máte rádi filmy Woodyho Allena? Můžete se těšit na další, jehož premiéra je stanovena na 30.7. V hlavní roli bude excelovat svůdná Emma Stone, která si zahrála v Birdmanovi a Joaquin Phoenix, který získal Zlatý Glóbus za roli ve filmu Walk the line.

Woodyho nový mysteriózní film ve francouzské produkci bude opět o vztazích. Uznávaný profesor filozofie Abe Lucas je psychicky na dně, bez smyslu života a chuti psát. Ze svých depresí si pomáhá alkoholem. Odjede proto učit na fakultu do malého městečka, kde se setkává s Jill, svou nejlepší studentkou.

Jill se do tohoto muže, s duší umělce a povahou exota, zamiluje, ale zůstávají jen dobrými přáteli, neboť Abe romantický vztah odmítá. Na scéně jsou ovšem, ještě aby ne, ženy dvě. Rita je osamnělá profesorka, která po Abeovi chce, aby ji zachránil z nevyvedeného manželství, ve kterém je nešťastná.

Při jednom obědě s Jill se stane svědkem rozhpvoru u vedlejšího stolu a jeho živt se tím obrátí vzhůru nohama. Abe si začne užívat život plnými doušky a jeho rozhodnutí ke změně změní navždy život jeho, Rity i Jill.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor