DANUBIUS HEALTH SPA RESORT CENTRÁLNÍ LÁZNĚ**** JE NEJLEPŠÍM MÍSTEM PRO REGENERACI TĚLA I MYSLI

Eva Bicanová
06. Srpen 2015
Honosná stavba hotelu Centrální lázně patří mezi architektonické skvosty a nejzachovalejší budovy v Mariánských Lázních. Stojí u Mariina pramene na místě, kdy byly před 200 lety slavné lázně založeny. Nedaleko hotelu jsou novobarokní kolonády, zpívající fontány i krásné parky. Místo jako stvořené pro odpočinek a relaxaci.

Pokoje jsou rozděleny do 3 kategorií - Superior, Superior Plus, Junior Suite. K dispozici jsou také luxusní apartmá a pro děti je zde připraven dětský koutek. Hotel je nekuřácký a bezbariérový.

O českou i mezinárodní kuchyni se stará šéfkuchař v restauraci Goethe a na malé občerstvení, nápoje, zákusky a večerní program mohou návštěvníci zajít do místního Lobby baru.

Hotel je koridorem spojen s jinými významnými lázněmi, které spadají pod Danubius Hotels Goup. Chodbou tak návštěvníci pohodlně dojdou do hotelů Nové Lázně ***** a Maria Spa Courtyard ****. V hotelu Centrální lázně mohou klienti využívat rozmanité regenerační procedury nebo speciální dietní programy. Léčivé prameny slouží k pití, koupání i plynovým obálkám. V nabídce jsou rašelinové zábaly z rašeliny, která se zpracovává přímo v hotelu.

Samozřejmostí je wellnes centrum, různé druhy masáží, fitness centrum, solárium a péči o krásu v beauty centru EMPORIUM BEAUTY.

DANUBIUS HOTELS GROUP