Dárky Made in Mcely

Redakce Luxus.cz
03. Prosinec 2018

Dárky z lásky pro každého, muže, ženy, děti i teenagery. Očekávanou mcelskou novinkou jsou dárkové kosmetické kolekce Mcelská záře a Posílení odvahy. Vánoční nákupy letos obohatí i šátky a trička s motivem CHOOSE LOVE EVERY DAY. V mcelském e-shopu je pestrá škála dárků pod stromeček, které mají jedno společné. Jsou tvořeny s velkou péčí a v originálním designu. Tady jsou tipy.;

Dárkové kolekce Mcely Bouquet jsou určené k vytvoření domácích lázní v soukromí vlastní koupelny, které tvoří nejoblíbenější produkty, zabalené v elegantní krabici, s 20% zvýhodněním oproti nákupu jednotlivých produktů.

Kosmetická kolekce Mcelská záře zahrnuje 6 top produktů k péči o obličej a k dostání je za 5 500 Kč. O dokonalou péči o tělo se postará kolekce Posílení odvahy, kterou pořídíte za 4 250 Kč. Kolekce doplňuje DISCOVERY AND TRAVEL SET (5 kroků ke zdravé a mladistvé pleti s bestsellery MCELY BOUQUET v malém balení, 1 950 Kč. Set je vhodný pro první vyzkoušení přírodní kosmetiky MCELY BOUQUET a je ideálním dárkem). 

Svým blízkým můžete také pořídit dárkové certifikáty, jejichž výhodou je jejich ELEKTRONICKÁ VERZE, s možností okamžitého tisku v pohodlí domova, což je mnohdy záchranou i na poslední chvíli. Zcela určitě je potěší ZIMNÍ POBYT (od 3 500 Kč), VEČEŘE PRO GURMÁNY (za 3 980 Kč) nebo LÁZEŇSKÝ RITUÁL RŮŽE JE RŮŽE (3 990 Kč).

šátek princezny Nely

šátek princezny Nely

MCELY BOUQUET, pobytové, gurmánské a lázeňské zážitkové dárkové certifikáty doplňují originální dárky z kolekce princezny Nelyknihy Jima a Inéz Cusumano či hedvábné šátky včetně nového šátku CHOOSE LOVE EVERY DAY. Nová jsou i trička ze 100% bambusu se stejným textem a motivem srdce s kresbou malířky Aleny Holé a designem Inéz Cusumano.

šátek princezny Nely

Firemní články