Darujte k Vánocům zážitky a radostně strávený čas! Dopřejte svým blízkým pobyt na Dolní Moravě

Hana Benešová
20. Listopad 2018

Vybrat ty správné vánoční dárky, které opravdu potěší, není vůbec snadné. Proč letos své blízké místo balíčků neobdarujete zážitkem, ze kterého se budou moci dlouho těšit? Zvláště v předvánočním shonu oceníte, že místo obcházení přeplněných obchodů si poukaz připravíte sami, přímo ve svém telefonu či u počítače a můžete se začít těšit na radostné a zábavné zážitky, které si obdarovaní přivezou z pobytu v horském resortu Dolní Morava.

 

Není snadnější nákup vánočního dárku, než tento. Zvolíte si z nabídky doporučených a nejprodávanější ch wellness pobytů, vyladíte si pobyt na míru nebo si vyberete pobyt v nominální hodnotě. Pak už si jen stačí navolit podobu poukazu z několika krásných šablon a vyplnit pár údajů. Během tří minut je hotovo.

 

A na co se vaši blízcí mohou těšit? Na pobyt ve čtyřhvězdičkovém Wellness hotelu Vista, který se pyšní skvěle vybaveným wellness a saunovým světem, v němž návštěvníci brzy zapomenou na každodenní starosti a dopřejí si čas jen pro sebe a své tělo.

Dokonalý odpočinek, při němž nabijí ztracenou energii, zažijí při saunových rituálech, masážích či bylinných koupelích. Ve Wellness hotelu Vista nechybí ani wellness pro děti, kosmetika, fitness a kardio, celá řada animačních programů či bazén, brouzdaliště a vířivka. Poděkujte svým milým za celoroční starost a péči tím, že jim dopřejete nerušený čas na relaxaci!

Darujte radost, pohodu a dobrodružství a vyberte poukaz na výjimečný pobyt během chvilky a v pohodě. Nechte své blízké těšit se na zážitky z pobytu ve Wellness hotelu Vista na Dolní Moravě!