Darujte nezapomenutelný okamžik s růžemi od The Million Roses

Hana Benešová
25. Říjen 2017
Není snad žena, která by nemilovala květiny. Pokud je od někoho milého dostane, je to pro ni nezapomenutelný zážitek. A právě poskytnutí nezapomenutelných zážitků bylo cílem společnosti The Million Roses, když začínala. Dnes způsobuje skutečné potěšení všem svým zákazníkům kdekoliv na světě.

Skutečně luxusním produktem, který si nejde nezamilovat, jsou její květinové boxy. Ať už chcete vyjádřit svému milovanému člověku svoji lásku či prostě udělat radost někomu blízkému, spolu s květinovým boxem od The Million Roses se stane tato událost jedinečnou.

Její mezinárodní, kvalifikovaní a zkušení odborníci tvrdě pracují, díky čemuž je společnost schopna udržet jedinečně vysoký standard, který zvyšuje kredibilitu The Million Co. Jak název napovídá, společnost dodává především královny květin – růže. Kromě nich je však možné si u ní objednat sezónní květiny, jako jsou pivoňky, orchideje, či tulipány.

Na výběr je také z mnoha rozličných druhů květinových boxů - hranatých, kulatých, či ve tvaru srdce. Pokud chcete říci svým dětem, jak je máte rádi, nabízí The Million Roses také roztomilé boxy právě pro naše nejmilejší.

Skvostně vypadají také tzv. trvanlivé růže, které jsou od těch pravých téměř k nerozeznání. Stejně jako ty živé jsou nabízeny v široké paletě barev, avšak mají jednu obrovskou výhodu. Můžete se z jejich krásy těšit až jeden rok! Jsou totiž ošetřeny speciální formou sušení. Tato technika napomáhá květině udržovat přirozený vzhled a pocit, jako by byly čerstvě řezané.

Jestliže se podíváte na stránky www.themillionroses.cz, zjistíte, že dalších slov není třeba. Krása květin mluví za vše…