Darujte radost na celý život v modré krabičce Tiffany!

Hana Benešová
28. Listopad 2017
V běžných dnech, kdy máme spousty starostí a shonu, je velmi těžké udělat si čas jeden na druhého a říct, jak si ho vážíme. Také proto máme Vánoce - abychom se pozastavili, zklidnili, trávili svůj čas se svými blízkými a třeba hezkým dárkem řekli, co pro nás znamenají.

Ty nejzářivější dárky, které zcela jistě přinesou radost a stanou se vzpomínkou na milé chvíle po celý život představuje Tiffany. Jako opravdový expert na dárky přináší Tiffany radost již neuvěřitelných 180 let! Letošní Vánoce slaví výběrem nejkrásnějších šperků a doplňků z nových i ikonických kolekcí.

V nabídce Tiffany jsou nejnovější náramky, prsteny a náhrdelníky z moderních kolekcí Tiffany T a Tiffany City HardWear, oslnivé prsteny a náhrdelníky z těch nejlepších diamantů světa i barevné drahokamy. Ženy, jež milují hodinky, určitě potěší některé z kolekce Metro.

Ve výběru těch nejlepších dárků nesmí chybět ani legendární zásnubní prsten Tiffany Setting, protože najít pod stromečkem modrou krabičku společně s romantickým gestem je opravdu nezapomenutelný zážitek.

Pro moderní muže jsou zde náramky a prsteny z kolekce Groove od Palomy Picasso nebo Tiffany T, stylové manžetové knoflíčky a dokonalé hodinky z kolekce Tiffany CT60.

Firemní články