Darujte své polovičce nevšední zážitek na úrovni: vstupenku na ples CZECH TOP 100!

Redakce Luxus.cz
11. Prosinec 2017
Pokud má váš partner či partnerka v oblibě tanec, dobré jídlo a pití a kvalitní hudbu, podarujte jej vstupenkou na ples. Ten, který pořádá CZECH TOP 100, je jedním z nejlepších u nás. Konat se bude v novorenezančním paláci Žofín na nejkrásnějším pražském ostrově. V místě, kde se konala premiéra Smetanovy Mé vlasti či prvního koncertu Zdeňka Fibicha, kde na parketě Velkého sálu tančila na svém prvním plese Božena Němcová.

Hostům Plesu CZECH TOP 100 - významným osobnostem ekonomiky, kultury, vědy, sportu, veřejného života a členům pražského diplomatického sboru – patří Žofín na jeden den a jednu noc již od roku 2013. Letos bude oním dnem 20. leden 2018. Večer bude moderovat Jan Kovařík, hrát, tancovat a zpívat Vám budou MIRO ŽBIRKA s kapelou, MICHAL DAVID, JAN SMIGMATOR a také ORCHESTR VÁCLAVA HYBŠE se sólisty.

Pokud se chcete se svým partnerem tohoto jedinečného večera zúčastnit, vybrat si můžete hned z několika vstupenek. Vstupenka do Velkého sálu za 5 750 Kč zahrnuje: - Vstup do Paláce Žofín - Welcome drink Francouzské šampaňské Veuve Clicquot, variace finger food - Místenku ke stolu do Velkého sálu - Bohatou nabídku občerstvení na stole - Nabídku piva, vína, nealkoholických nápojů, kávy a ovoce - Služby barmana - míchané koktejly z whisky v Primátorském salónku - Občerstvení v Malém sále - regionální speciality a folklorní občerstvení u cimbálu formou bufetových stolů

Vstupenka do přísálí Velkého sálu za 4 600 Kč zahrnuje: - Vstup do Paláce Žofín - Welcome drink Francouzské šampaňské Veuve Clicquot, variace finger food - Místenku ke stolu do přísálí Velkého sálu - Bohatou nabídkau občerstvení na stole - Nabídku piva, vína, nealkoholických nápojů, kávy a ovoce - Služby barmana - míchané koktejly z whisky v Primátorském salónku - Občerstvení v Malém sále - regionální speciality a folklorní občerstvení u cimbálu formou bufetu

Vstupenka na balkon Velkého sálu za 3 100 Kč zahrnuje: - Vstup do Paláce Žofín - Welcome drink Francouzské šampaňské Veuve Clicquot, variace finger food - Místenku ke stolu na balkon Velkého sálu - Bohatou nabídku občerstvení na stole - Nabídku piva, vína, nealkoholických nápojů, kávy a ovoce - Služby barmana - míchané koktejly z whisky v Primátorském salónku - Občerstvení v Malém sále - regionální speciality a folklorní občerstvení u cimbálu formou bufetu Pokud jste skutečnými gurmány, zajisté oceníte možnost zakoupení rozšíření nabídky občerstvení – VIP lounge (1 725 Kč). V rámci něho budete moci ochutnat ty nejvybranější speciality od společnost Zátiší Group či luxusní řadu produktů značky Johnnie Walker Scotch Whisky. Samozřejmostí je také neomezená konzumace piva, vína, nealkoholických nápojů a kávy. Vstupenky můžete zakoupit na https://www.ticketpro.cz/spolecenske-akce/ples-tanecni-zabava/2244705-ples-czech-top-100.html.

A protože pořadatelé plesu chtějí, abyste se měli báječně nejen po celou dobu plesu, ale i po něm, přichází v letošním ročníku s novinkou – možností ubytování v jednom z nejprestižnějších hotelů v centru Prahy - InterContinental Prague. Po krásně stráveném večeru se zde můžete nechat hýčkat v jeho pohodlí a druhý den navštívit krásy našeho „stověžatého města“, nebo zajít do některého z luxusních obchodů Pařížské ulice, kde hotel stojí. A to není vše! CZECH TOP 100 ve spolupráci s Českými drahami nabízí svým hostům možnost využití přepravy zdarma luxusními vozy Pendolína. Řekněte sami, není to to, o čem Vaše drahá polovička touží?