DÁT SI RÁNO DOBROU KÁVU NA ZASTÁVCE?

Andrea Mevaldová
22. Duben 2016
Milovníci kávy jistě jásají, společnost Nespresso nedávno představila novinku kávovaru Prodigio, který se dá ovládat na dálku z pohodlí pohovky. Při představení této technologické novinky Nespresso instalovalo makety kávovaru na tramvajové zastávky v Praze a v Brně, které navozují nejen atmosféru prostředí Nespresso Boutiques, ale také nabízí cestujícím možnost wifi připojení, prostřednictvím kterého se mohou zúčastnit soutěže o nový inteligentní kávovar.

Technologii transparentního LCD monitoru při venkovním instalaci použila společnost Nespresso jako vůbec první v České republice. Na monitoru se zobrazuje animace plnění šálku kávou, a nechybí ani realistický zvuk, který tento proces doprovází. Návštěvníci mají také možnost připojení se k síti hifi a dozvědět se více informací o kávovaru Prodigio.

Součástí je i možnost vygenerování voucheru na ochutnávku kávy zdarma. Můžete se také zúčastnit soutěže o jeden ze sedmi chytrých kávovarů Prodigio. Soutěž spočívá v zodpovězení několika otázek a bude probíhat v termínu 6. 4. – 28. 4. 2016. Milovníci kávy a široká veřejnost mohou zastávky navštívit v Brně na proslulém Náměstí Svobody v blízkosti Nespresso Boutique a v Praze na nejfrekventovanější zastávce Náměstí Republiky v ulici Na Poříčí před obchodním domem Palladium.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor