DECH beroucí svatební šaty jesuse peira

17. Srpen 2016 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15998

Španělský návrhář si díky své originalitě vybudoval silnou pozici na evropském trhu. Jeho luxusní svatební šaty jsou známé pro svou kvalitu materiálů, styl práce a samotné zpracování. Díky tomu mají kolekce Jesuse Peira blízko k haute-couture.

Jeho modely jsou nápadité, přesto jednoduché a decentně odvážné. Základem je promyšlený střih a luxusní materiál, často používá krajku, hedvábí a len. To vše v barvách béžová, champagne a slonová kost.

Zdobení, vrstvy, ohromující nápady…to vše je v elegantní kolekci pro rok 2016 zahrnuto. Jejím autorem je Merché Segarra, který pro značku pracuje již od roku 2003. V jeho návrzích se projevuje jeho láska k módě a umělecký talent, díky němuž vznikají vskutku dech beroucí kousky.

Letošní kolekce, která byla inspirována horou Nanda Devi ležící na severu Indie, je prostě ohromující. Merché si při její tvorbě představoval sněhovou princeznu, která se blíží k této hoře, jako chladnou loutku oblečenou do krystalků ledu. Kolekce zahrnuje jak šaty bohatě zdobené flitry, kamínky a výšivkami, tak šaty více vzdušné. Svoje vysněné si tak najde každá nevěsta.

Z modelů této kolekce, v níž se autor zaměřil také na atypické doplňky a výrazné čelenky, dýchá exotika. Každý model je šit ručně ve španělské Barceloně, kvalitní látky si nechává dovážet z Francie a Itálie.

Galerie