Den sv. Valentýna v Lush Nalaďte se na lásku s pomocí zbrusu nových produktů z limitované edice!

Redakce LUXUS.cz
10. Leden 2017
Honosné koupeli s uklidňující růží a bergamotem se můžete poddat s novinkou Cupid. Tohle fantastické šumítko je plné povznášejícího bergamotu, růže a absolue z violky. Z jeho něžné sladkosti vaše srdce roztaje.

Slova možná ani nedovedou vyjádřit, jak moc svého drahouška milujete, ale smajlík s citrusy a geránií v podobě koupelnové pěny Lovestruck to jistě zvládne. Musíme Vás ovšem varovat: Tyhle citrusové bublinky mohou způsobit smajlík na vaší tváři.

Další novinkou je krémová koupel Two Hearts Beating as One . Uvolněte se a nechte se unášet silicemi z ylang ylang a růže a jejich fascinujícím květinovým tancem ve vaší vaně. A zatímco vaše mysl bude učarovaná z krásného korálového a sytě růžového kouzla, spousta kakaového másla a zvláčňujícího mandlového oleje dopřeje pečující pohlazení vašemu tělu.

Následujte své srdce přímo za romantickým masážítkem Love spell se spoustou krémového fair trade bio kakaového másla, šípkového sirupu a absolue z kosatce. Fair trade bio gel z aloe vera zklidňuje pokožku a povznášející neroli a bio citronová myrta vás vynesou do ráje.

Když jste plní lásky, nechte růže, ať to řeknou za vás, a to prostřednictvím mýdla Love you, love you lots. V těchto luxusních mydlinkách je najdete hned ve čtyřech podobách. Nálev z okvětních plátků růží, růžová silice, růžový sirup a dokonce čerstvé okvětní plátky si našly cestu do tohoto lektvaru lásky pro nebesky hebké květinové umytí. Cítíte už onen dotek lásky?

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor