NEWS & ARTICLES

Den svatého Valentýna 2017: Vyznejte lásku s TOUS

ARTICLE BY

Již druhý rok za sebou slaví TOUS den lásky elegantním šperkem navrženým speciálně pro den svatého Valentýna.

Óda na lásku ve formě medailonku, slib věrnosti a oslava krásy – takovou moc má láska i šperk. Překvapte a okouzlete svoji partnerku slibem bezpodmínečné a věčné lásky!

Letos medailonek ke dni svatého Valentýna nese motiv Amorova šípu s nápisem „láska“ a našeho legendárního medvídka. Kolekce nabízí přívěšky, náhrdelníky a náramky z ušlechtilých materiálů.

Vybrat si můžete ze šperků ze stříbra, růžovým zlatem zlaceného stříbra s drahokamy a samozřejmě i osmnáctikarátového žlutého zlata s perletí nebo diamanty.

Tento šperk je první v sérii medailonků, které značka bude postupně uvádět na trh v roce 2017. Medailonky jsou navrženy přímo s cílem kombinovat různé druhy ve stylu mix & match.

Je to vskutku dokonalý dárek k této speciální příležitosti!


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

TOUS
+34 938 784 444
help@tous.com
Carretera de Vic a El Guix, Manresa

Firemní články

TOUS MEDALLIONS: podzim/zima 2017

7.7.2017

Když značka TOUS doprovázel Camille na její cestě do Havany, tak se začala zabývat tématem životní změny a sentimentální hodnoty, kterou pro ni mají šperky.

TOUS PŘEDSTAVUJE KOLEKCI PRO JARO A LÉTO 2017: BONJOUR SEÑORITA

9.2.2017

TOUS představuje novou sezonní kolekci jaro/léto 2017, která je inspirována pestrými a jedinečnými „chutěmi“ Francie a Kuby. Příběh nadcházející sezony vypráví Camille, bývalá baletka, která se s námi podělí o své zážitky z cesty za sebeobjevováním. Začínáme ji sledovat v Paříži, její cesta končí v barvami prozářené Havaně…

Den svatého Valentýna 2017: Vyznejte lásku s TOUS

3.1.2017

Již druhý rok za sebou slaví TOUS den lásky elegantním šperkem navrženým speciálně pro den svatého Valentýna.

Gwyneth Paltrow zazáří v kampani Tous Tender Story No.5

8.11.2016

Značka TOUS ve spolupráci s SCPF si dovoluje představit již pátou reklamní kampaň z cyklu Tender Stories, který se již sám o sobě proslavil. Komplexní komunikační kampaň, jež bude oficiálně představena 20. října, má za cíl z nového úhlu zpracovat téma něžnosti a zároveň i představit novou kolekci pro sezonu podzim/zima 2016-17.

První butik TOUS v České republice otevřen!

15.9.2016

Pokud patříte mezi milovnice krásných kabelek, hodinek a šperků, jistě Vás nadchne skutečnost, že na český trh vstoupila nová značka TOUS. První butik této španělské značky byl otevřen ve čtvrtek 1. září 2016 v OC Černý Most. Během následujících 3 let by měla česká prodejní síť čítat 10 až 15 butiků.

Originální doplňky Tous míří do České republiky a představují novou kolekci DAY DREAMS

11.8.2016

Pokud hledáte dostupný luxus, který kráčí v duchu s módními trendy, určitě Vás potěší fakt, že k nám na trh vstupuje lifestylová značka s téměř stoletou tradicí – Tous. Dnes nabízí šperky, kabelky, parfémy, hodinky, brýle a další doplňky. Oficiálně byla představena 21. června v restauraci SOHO a první butik této proslulé firmy bude otevřen 1.