DěTI

Joumma Bags: Cestování a učení nebylo nikdy tak zábavné!

21.11.2017

Určitě to sami znáte. Vaše dítko je již ve věku, kdy chce být také in a jen tak něco se mu nelíbí. Pokud spolu často cestujete, mohla by se mu líbit zavazadla od italské společnost Joumma Bags. Krom toho, že si jej Vaše dítě zamiluje, bude mít jeho pořízení ještě další pozitivum – konečně budete mít dostatek místa ve svém kufru.

Steiff: Pro děti jen to nejlepší!

24.10.2017

Příběh Margarete Steiffové je příběhem pravých dětských snů. Jako mladá, energická dívka získala své místo v životě proti mnoha překážkám. První kapitolu nevídaného úspěchu zažila se svým textilním polštářkem ve tvaru malého slona, který se dnes, po více než 135 letech, stále rozmnožuje.

tw4jkyfY4HE

Zábavné programovací kurzy pro děti makeITtoday

8.9.2017

Máte doma dalšího Marka Zuckerberga? Ať už ano nebo ne, programování je pro dnešní děti velmi zajímavou i užitečnou dovedností. Autorky startupu makeITtoday jsou stejného názoru, a proto otvírají pro právě započatý školní rok kurzy programování pro děti.

Studijní kout pro školáka: vždy je co vylepšit!

31.8.2017

„Vždycky se najde pár tipů, jak dětem jejich pracovní místo vylepšit, i když je pokojíček malý, a musí se o něj třeba dělit se sourozenci,“ říká Šárka Richtrová ze studia Viabel, které se na navrhování a zařizování dětských pokojů specializuje už více než deset let.

Nejdražší japonská školní taška, jakou jste kdy viděli

21.7.2017

Je nemožné představit si školu bez její nedílné součásti, školní tašky. Pro studenty a žáky je jednou z nejdůležitějších věcí jejich školního života. Školní batoh ukrývá všelicos, od knih, tabletu, penálu, po nezbytnosti teenagerů, jako jsou mobil, nebo třeba u dívek zrcátko.

Kočárky hesba lákají na klasický a nadmíru elegantní design

19.6.2017

Německá společnost Hesba vyrábí univerzální kočárky, které budou Vás a Vaše dítě provázet od jeho narození až do doby, kdy začne dělat první krůčky. Kočárky Hesba jsou nadčasové, klasické a velmi elegantní. Jejich zvláštní design je jako určen pro lidi, kteří nechtějí jít s davem.

Na jízdní kolo Islabikes nezapomene žádné dítě

22.5.2017

Jízdní kola Islabikes jsou navržena s výrazným zaměřením na detail, na který mnoho jiných značek zapomíná. Přitom právě detail je klíčový pro jakéhokoli jezdce. Islabikes nabízejí mladým cyklistům to nejlepší.

Medvídek od Merrythougth bude Vaše dítě provázet celým životem

19.4.2017

Snad každý měl jako dítě oblíbeného plyšového medvídka, kterému říkal svá největší tajemství. Chcete-li své ratolesti udělat radost, kupte jí tradičního medvídka od značky Merrythought. Společnost je vyrábí ručně již od roku 1930, a to ve Velké Británii ve městěch Ironbridge a Shropshire.

Subscribe to RSS - Děti