DěTI

Roboticka koule Sphero děti zaručeně zabaví!

19.4.2018

Společnost Sphero vyrábí robotické hračky a k nim digitální aplikace. Díky nim Vaše děti zažijí skutečnou zábavu a odhalí ten pravý potenciál hry. Produktem, který je bude určitě bavit, je dálkově ovládaná koule Sphero, která se ovládá pomocí iPhonu či iPadu tak, že se koule a vybrané zařízení propojí pomocí Bluetooth.

Les Petits München obléká chlapce i dívky do luxusních kousků

19.3.2018

Pokud chcete pořídit svému potomkovi skutečně šik kousek, udělejte si výlet do Mnichova do Les Petits. Les Petits München je již více než 45 let institucí exkluzivní a designové módy a prvotřídního dětského oblečení. Od sladkého luxusního kočárku až po slavnostní dětský oblek pro zvláštní příležitosti vybaví chlapce a dívky až do 14 let.

qg2jSaBayYY

Antorini vyrábí elegantní stříbrné drobnosti pro ty nejmenší

9.2.2018

Antorini je značka luxusního módního zboží, které pochází z Itálie. Její módní kolekce jsou velmi oblíbené u významných osobností a u všech, kteří si potrpí na vysokou kvalitu. Nedokonalosti nejsou vítány. V Antorini mají pochopení pro kultivovaného spotřebitele, který hledá nadčasovou eleganci.

Blýskněte se originálním dárkem pro miminko

11.1.2018

Narození dítěte je vždy velká životní událost, která přináší do rodiny dávku štěstí. Nejbližší rodina a přátelé přemýšlejí, jakým nejoriginálnějším způsobem obdarovat a přivítat miminko na svět. Dárky jako plínky, oblečení a hračky napadnou každého.

Čepice Eisbär – víc než jen doplňky

19.12.2017

Zima je tady a s ní uhodily i kruté mrazy. Není nad to mít na hlavě kvalitní čepici, která naši hlavu dostatečně zahřeje. Společnost Eisbär vyrábí jedny z nejlepších, jak pro dospělé, tak pro děti.

Joumma Bags: Cestování a učení nebylo nikdy tak zábavné!

21.11.2017

Určitě to sami znáte. Vaše dítko je již ve věku, kdy chce být také in a jen tak něco se mu nelíbí. Pokud spolu často cestujete, mohla by se mu líbit zavazadla od italské společnost Joumma Bags. Krom toho, že si jej Vaše dítě zamiluje, bude mít jeho pořízení ještě další pozitivum – konečně budete mít dostatek místa ve svém kufru.

Steiff: Pro děti jen to nejlepší!

24.10.2017

Příběh Margarete Steiffové je příběhem pravých dětských snů. Jako mladá, energická dívka získala své místo v životě proti mnoha překážkám. První kapitolu nevídaného úspěchu zažila se svým textilním polštářkem ve tvaru malého slona, který se dnes, po více než 135 letech, stále rozmnožuje.

Zábavné programovací kurzy pro děti makeITtoday

8.9.2017

Máte doma dalšího Marka Zuckerberga? Ať už ano nebo ne, programování je pro dnešní děti velmi zajímavou i užitečnou dovedností. Autorky startupu makeITtoday jsou stejného názoru, a proto otvírají pro právě započatý školní rok kurzy programování pro děti.

Studijní kout pro školáka: vždy je co vylepšit!

31.8.2017

„Vždycky se najde pár tipů, jak dětem jejich pracovní místo vylepšit, i když je pokojíček malý, a musí se o něj třeba dělit se sourozenci,“ říká Šárka Richtrová ze studia Viabel, které se na navrhování a zařizování dětských pokojů specializuje už více než deset let.

Subscribe to RSS - Děti