DĚTSKÁ LINIE ŠPERKŮ HALADA KIDS 2015

Adriana Dosedělová
10. Duben 2015
Čtenost článku je: 17983 [?]
Smysl pro krásu, síla zážitku a vášeň pro vše krásné, co život přináší, daly vzniknout příběhu rodinného klenotnictví HALADA.

Značka HALADA věnuje svou pozornost a péči všem klientům, včetně těch nejmenších. Speciálně pro ně byla navržena originální kolekce šperků HALADA KIDS, která se dělí na 2 linie: HALADA Little Princess a HALADA Little Miss. Ta první se skládá z náušnic, přívěsků a řetízků ve tvaru srdce a hvězdy, vyrobených z 14 karátového zlata osazeného brilianty.

HALADA Little Miss je díky svému designu veselejší a hravější sestrou první linie. Tvoří ji výhradně náušnice ze 14 a 18 karátového bílého zlata. Obě kolekce jsou dostupné ve všech buticích značky.

Osobní přístup ke každému klientovi i následná péče o šperk jsou podstatou rodinného podnikání. Na šperky zakoupené v obchodech HALADA se poskytuje bezplatně pravidelná péče v podobě čištění klenotů, kontroly bezpečného usazení drahokamů a funkčnosti uzávěrů.

Rodinné klenotnictví HALADA Již více než 20 let působí na českém trhu klenotnictví HALADA se synonynem luxusní elegance a jsou zárukou mimořádné kvality. Rodinná firma je poháněna láskou k řemeslu, odbornými znalostmi a špičkovým servisem.

HALADA JEWELLERY