Dior Miss Dior

09. Červenec 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 17120

Když Christian Dior vytvořil svůj módní dům v roce 1946, představil novou absolutní ženskost. Dnes značka Dior vytváří vše od šatů, doplňků, vůní, rtěnek až po luxusní péči, která přináší každé ženě krásu.

Dlouhotrvající parfémované dámské vůně Christian Dior Miss Dior, uvedené na trh v roce 2012, navazuje na úspěch předchozí vůně Miss Dior Chérie z roku 2005. I v tomto případě se jedná o zcela jedinečnou, elegantní vůni pro romantické ženy toužící po láskyplném objetí a z nitra srdce vycházející vášnivé romanci. Vůně Christian Miss Dior, nová opojná a smyslná kapitola prezentující se jako elegantní pozvánka na večírek ve znamení svádění.
Intenzivní a živočišné ztělesnění cypřišové vůně.

 

Svrchní nóta parfémované dámské vůně Christian Dior Miss Dior obsahuje svěží esenci z italské mandarinky. Srdce je jako rozkvétající jarní zahrada naplněno barvitými květinovými tóny. Rozproudí vám krev v těle a podnítí vaši fantazii. Silná vůně absolutní silice damascénské růže je jemně prosycena smyslnou ambrou a pačuli. Hebká a lehce sladká vanilka přináší tomuto novému orientálnímu souladu smyslnou dimenzi.
Jemná rovnováha mezi průbojným duchem Couture a sladkostí. Díky parfémované vodě Miss Dior se budete cítit za všech okolností krásná a inspirativní. Její nádhernou vůni si prostě zamilujete ihned po prvním přivonění.

Galerie