DIVA HIGH JEWELLERY EMERALDS WATCH WINS AT THE 14TH EDITION GRAND PRIX D’HORLOGERIE DE GENÈVE

Redakce
06. Listopad 2014
Čtenost článku je: 12758 [?]

Luxusní hodinky DIVA High Jewellery zdobené smaragdy vyhrály cenu o ty nejúžasnější hodinky na 14. ročníku Grand Prix d’horlogerie de Genève.

 

Toto dílo hodné jen těch nejlepších šperkařských mistrů, si zakládá na precizním řemeslném zpracování. Hodinky celosvětově uznávaný římský šperkařský dům vytvořil v rámci svých oslav 130. výročí. Na šperku naleznete tradici prověřenou léty praxe a neustálého vývoje. Luxusní hodinky DIVA proto symbolizují typického ducha domu BVLGARI.

 

Design hodinek se nechal inspirovat starověkou formou krásy - složitými vzory římské mozaiky, které odkazují k 2700 leté římské historii a dědictví. Generální ředitel společnosti BVLGARI, Jean-Christophe Babin, vyjevil své nadšení z ocenění.

 

Luxusní hodinky jsou součástí velmi nádherné kolekce BVLGARI DIVA. Tato kolekce je plná sofistikované elegance, jež zdobí diamanty a drahé kameny jako třeba onyx a perleť.

Záře těchto klenotů vás má rozzářit, stejně jako září hvězdy z Hollywoodu na červeném koberci v zajetí hledáčku záplavy fotografů. 

www.bvlgari.com

Galerie