Divadlo

Divadelní tip: Inspirativní komedie The Naked Truth v Divadle Bolka Polívky

EVENT BY

Komedie pro ženy, o ženách, kterou by ovšem rozhodně měli vidět i muži – to je The Naked Truth (Odhalená pravda) britského dramatika D. Simpsona, kterou do České republiky přivezla společnost StageArtCz. Divácký hit je k vidění v brněnském Divadle Bolka Polívky 27. 3., 10., 21. a 30. 4., 8. a 15. 5. V hlavních rolích excelují Chantal Poullain, Gabriela Míčová, Markéta Plánková, Anna Stropnická, Hana Kusnjerová, Alena Bazalová, Anežka Rusevová, Alžběta Vaculčiaková, Natálie Tichánková, Petra Špindlerová, Klára Apolenářová a Daniela Choděrová.
Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče. Ať už je to snaha zvýšit si sebevědomí, získat nebo udržet muže, vdát se, shodit pár kilogramů anebo se vydat za vytouženou kariérou. I přes nejrůznější dívčí třenice a neshody se ve chvíli, kdy se jedna z nich dozví krutou zprávu o svém zdravotním stavu, semknou a nově nabyté taneční zkušenosti využijí v benefici ve prospěch charitativního projektu. The Naked Truth je výzvou všem ženám a oslavou ženské síly, která se dokáže vzepřít nepřízni osudu. Hra vyvolává smích a zároveň dojímá svou opravdovostí i odhalováním zákoutí ženských duší. Komedie
The Naked Truth je nejnovějším projektem společnosti StageArtCz, kterou společně založili herci Petr Halberstadt a Radim Fiala.

Galerie

Medailonek společnosti

Divadlo Bolka Polívky
542 214 903
divadlo@bolek.cz
Jakubské nám., Brno

Firemní články

Divadelní tip: Pražská premiéra The Naked Truth – Odhalená pravda ve Studiu Dva

23.12.2016

Pět žen se setkává ve vesnické tělocvičně na kurzu pole dance. Ani jedna z nich netuší, co ji čeká, ale každá má svůj vlastní dobrý důvod naučit se tančit u tyče… Mimořádně vydařená komedie The Naked Truth (Odhalená pravda) britského autora Dave Simpsona (do češtiny přeložila Dana Hábová) je s velkým úspěchem inscenována po celém světě.