Do kin vstoupila skvělá komedie F. Renče "Zoufalé ženy dělají zoufalé věci"

Redakce
23. Leden 2018
18. ledna měl premiéru nový film Filipa Renče s názvem Zoufalé ženy dělají zoufalé věci, který byl natočen podle stejnojmenné knihy Haliny Pawlowské. V hlavní roli se v něm představí Klára Issová, představitelka Olgy, která stále touží najít pravou lásku.

Není to vůbec jednoduché, možná proto, že ani Olga není jednoduchá. Má se svým milostným životem velké plány a má přebujelou fantazii. Městečko, kde se narodila, jí ale pro realizace milostných záměrů nestačí. A tak se přemístí do velkoměsta, kde se po chvíli stane zázrak a přijde. Nejprve prodává v prodejně s dámským prádlem, kde obslouží přes tři tisíce žen, než se stane zázrak a přijde ON! Ten první a pravý! To si alespoň Olga myslí do okamžiku, než ho přistihne při nevěře.

Olga studuje psychologii, a tak má svou situaci teoreticky zvládnutou. Praxe je však jiná. Zvlášť když se potká s vyhlášeným děvkařem a ten ji odveze do karpatských hor. Anebo když se málem utopí v kánoi před očima toho mladíčka…Anebo když zjistí, že ten kluk, který ji poprvé viděl nahou, není zas takový kretén…Anebo když pochopí, že její syn už není dítě… Anebo...Těch „anebo“ je na cestě, kde Olga hledá báječný vztah, hodně. Určitě ale platí, že film Zoufalé ženy dělají zoufalé věci je komedie, ze které vyplývá, že co se týče lásky, tak...i když je vám hrozně, i když jste k smíchu, tak to prostě nesmíte vzdát!

Po boku Kláry Issové uvidíme i další české a slovenské herce, jako například Lenku Vlasákovou, Jiřího Dvořáka, Zdenu Procházkovou, Pavla Kříže, Martina Krause, Petra Vacka, Matouše Rumla, Anetu Krejčíkovou, Václava Vašáka, Alici Bendovou a mnoho dalších.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor