baroko
Konec soutěže
26. 02. 2020 20:00
Celková cena výher
960 Kč
Počet výherců
3
Výhru jsme získali od
Zámek Žďár nad Sázavou
Web
Vyhrajte vstupenky pro 2 osoby na večerní scénickou prohlídku na Zámku Žďár nad Sázavou, která se koná v pátek 28. 2. 2020 ve 20 hodin. Zažijete tak baroko doslova na vlastní kůži. 

Kouzlo barokního zámku. Tak se nazývá večerní prohlídka Zámku Žďár nad Sázavou, kdy vás herci během humorných výpravných scén v kuchyni, dámském salonku nebo na zkoušce barokní operní árie přenesou do doby o více jak 200 let zpátky.

Zámek Žďár nad Sázavou

Zámek Žďár nad Sázavou

Návštěvníků se hned u příchodu ujme služebnictvo, které je zavede do kuchyně provoněné pečení s čočkou nakyselo, koláčem s lesním ovocem a pšenicí s mákem. Pak zavítají do dámského salonku, kde nahlédnou doslova pod sukně nádherných barokních šatů. Navštíví pana barona, který se právě nechává zvěčnit na malířské plátno a také operního pěvce připravujícího se na své vystoupení,“ popisuje děj prohlídek hlavní organizátorka akce, Martina Schutová. Součástí prohlídky, která se odehrává především v interiéru zámku, a to i částech běžně návštěvníkům nepřístupných, bude i návštěva výstavy Umění baroka ze sbírek Národní galerie v Praze.  

Zkouška barokní operní árie vás přenese do doby o více jak 200 let zpátky

Zkouška barokní operní árie vás přenese do doby o více jak 200 let zpátky

Zámek, který má otevřené dveře po celý rok

Areál zámku, bývalý cisterciácký klášter ze 13. století, prošel do dnešních dob velkými přeměnami. Přilehlá zámecká panství - lesy a rybníky - dodnes spravuje nynější majitel zámku, rodina Kinských. Dnes zámek nabízí spoustu zajímavých expozic, výstav a kulturních akcí. V areálu nalezete také zámeckou kavárnu, obchod se suvenýry či romantické ubytování v zámecké věži. Pokud se vám tedy nepoštěstí vyhrát lístky v této soutěži, určitě nezoufejte. Na zámek se můžete přijet podívat během celého roku. Více na ww.zamekzdar.cz

Zažijte vůni a chuť barokní kuchyně

Zažijte vůni a chuť barokní kuchyně

Tato soutěž již skončila

Výherci

Lukáš P*******, Karviná
Michael V*****, Bruntál
Milan L*******, Hlinsko

Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat.

(Official Google Graph services)

Zámek Žďár nad Sázavou

Tato společnost nemá v naší databázi žádné články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Soutěže společnosti