DOBROU LETNÍ CHUŤ VÁM PŘEJE NESPRESSO!

Eva Bicanová
22. Červenec 2015
Nespresso je káva, která chutná. Sehrála jednu z hlavních rolí mezi nápoji na Mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech a mnohým návštěvníkům zpříjemnila někdy hektické chvilky, patřící občas ke každému festivalu. A že jsme se na tom letošním pěkně zapotili. Taková horka jako letos, filmový festival nepamatuje. Málokdo se neosvěžil ledovou kávou z nabídky Nespresso. Chybí vám ta lahodná chuť?

Nezoufejte, nesmutněte. Máme pro vás jeden speciální recept, podle kterého si výtečnou kávu Nespresso můžete připravit i doma. A pokud se vám do toho nechce a chcete si ji prostě jen užít, zavítejte například do Národní kavárny v Praze, která tuto exkluzívní kávu nabízí v různých podobách.

My vám zde nabídneme specialitu od Nespressa na domácí výrobu ledového macchiatta s kardamonem: Na dvě porce si připravte dvě espressa Dharkan Grand Cru (40 ml), které nalijte do šejkru s kostkami ledu a protřepejte. Z 250 ml mléka ve šlehači mléka Aeroccino ušlehejte ve studeném režimu hustou mléčnou pěnu. Do vychlazených sklenic nalijte kardamomový sirup a smíchejte jej s mléčnou pěnou. Opatrně přilijte kávu a ozdobte mletým kardamonem.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor