DODÁVKA TŘICETI VOZŮ ROLLS-ROYCE PHANTOM BESPOKE PRO HOTEL „THE 13“ V MACAU JE KOMPLETNÍ

Redakce Luxus.cz
14. Říjen 2016
Čtenost článku je: 17726 [?]
Předání prvního vozu Rolls-Royce Phantom z programu Bespoke se uskutečnilo na autosalonu v Ženevě v březnu 2016. V září převzal podnikatel v luxusním hotelovém sektoru Stephen Hung a zároveň ředitel společnosti The 13 Holdings Limited všech 30 Phantomů, které mu dodala továrna Rolls-Royce v Goodwoodu.

Flotila třiceti zcela mimořádných vozů Phantom z programu Bespoke byla navržena pro hotel „The 13“, který by měl být otevřen v Macau již začátkem příštího roku. Jednalo se tak o největší samostatnou objednávku společnosti Rolls-Royce v celé její dlouhé historii.

Barva každého Phantomu „The 13“ byla vyvinuta na základě přesných požadavků pana Hunga a byla nazvána „Stephen Red“. Karoserie je obohacena o ručně malovaný dvojitý zlatý proužek, jenž vzadu přechází do speciálně navrženého motivu „The 13“. Také kola Bespoke o průměru 21 palců jsou lakována barvou „Stephen Red“.

Pro vybranou klientelu byla součástí dodávky dvojice „zlatých“ Phantomů. Zlaté vozy mají zlatou sošku „Spirit of Ecstasy“, chladič, detaily interiéru a také diamanty posázené nápisy Rolls-Royce. Navíc je u těchto vozů lak „Stephen Red“ doplněn jemnými částečkami ryzího zlata.

Samozřejmě také interiér je u těchto ultra luxusních vozů ohromující. Zajímavý detail tvoří ve voze speciálně vyvinuté dřevěné dekorační lišty, taktéž v červeném provedení „Stephen Red“. Aby vůz dokonale ladil s hotelem „The 13“ je na zadních sedadlech použit motiv šachovnice. Hodiny vznikly ve spolupráci s klenotnictvím Graff.

Rolls-Royce Motor Cars Prague