NEWS & ARTICLES

Dokonalé strniště za pár minut není se zastřihovačem BaByliss SH510E žádný problém

ARTICLE BY

V 60. letech minulého století vznikla ve Francii značka BaByliss. Na svět přišla díky vynálezu kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR. BaByliss nabízí produkty pro ženy i muže – vysoušeče vlasů, žehličky na vlasy i kulmy, zastřihovače vousů i vlasů, i intimních chloupků. Protože je nyní BaByliss populární, v redakci jsme se rozhodli, že jeho produkt vyzkoušíme. Testovali jsme zastřihovač vousů SH510E.

Značka uvádí, že je tento zastřihovač dvakrát rychlejší než běžné modely. Ač jsme tomu zpočátku nechtěli uvěřit, je tomu tak. Díky jeho rychlosti našemu redaktorovi úprava vousů a brady zabrala jen pár okamžiků, takže mohl ušetřený čas věnovat něčemu zajímavějšímu, než čím je péče o vousy. Nejenže je tento zastřihovač rychlý, ale také přesný. Jak si jej nastavíte, takový bude výsledek, a to na desetiny milimetru.

Nedbalou eleganci dělí od zanedbaného dojmu jen tenký led, proto BaByliss vybavil model SH510E trojitou hlavou s rotační čepelí. Díky ní náš redaktor ostříhal i místa, která jsou špatně dostupná. A všude byly vousy stejnoměrně upravené. Pevný nůž je potažen vrstvou Titania, pohyblivý je z vysoce odolné nerezové oceli.

Na rotační systém, který je až dvakrát rychlejší než běžné modely (jež náš redaktor po roky používal), má BaByliss patent. I když se obával, že přístroj bude příliš vibrovat, takže jeho používání bude nepříjemné a náročné, nebylo tomu tak. SH510E totiž produkuje až třikrát méně vibrací.

Délku svého zástřihu regulujete na přehledném LCD displeji, a to až v 50 různých pozicích. Při kratších vousech (od 0,4 do 10 mm) se můžete posouvat po 0,2 mm, při delších vousech (od 10 do 12 mm) můžete nastavení regulovat po 1 mm. Velkou výhodu vidí náš redaktor v paměti zastřihovače. Nemusel pokaždé přístroj nastavovat na délku, na jakou je zvyklý. Zastřihovač si ji totiž automaticky uložil do paměti, čímž uspoříte další čas pro sebe.

Po jednom nabití strojek vydržel opravdu velmi dlouho. Značka uvádí, že je to až 40 minut. Navíc, pokud byste zapomněli strojek nabít a spěchali na pracovní důležitou pracovní schůzku, je k dispozici funkce rychlého dobíjení. Ta ho připraví na 3minutové použití, které již na běžnou úpravu strniště stačí. Do této pohotovostní verze se dostane zastřihovač za pouhých pět minut, což je doba, kterou strávíte ve sprše nebo při výběru správného outfitu.

Model je samozřejmě omyvatelný pod vodou a k jeho příslušenství patří i úložný a nabíjecí stojan. Po našem testování můžeme říci, že se jedná o skutečně kvalitní zastřihovač, do něhož se vyplatí investovat.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

FAST ČR, a.s.
+420 323 204 111
info@babylissczech.cz
Černokostelecká 1621, Říčany

Firemní články

Zkroťte vlny jemnou párou pomocí žehličky Babyliss

13.10.2017

Jak to tak často bývá…majitelky rovných vlasů chtějí mít vlasy vlnité, majitelky vlnitých je chtějí mít rovné. Naštěstí jsou tu pomocníci, jako je kulma nebo žehlička na vlasy, které onen sen alespoň na čas promění v realitu.

Dokonalé strniště za pár minut není se zastřihovačem BaByliss SH510E žádný problém

21.3.2017

V 60. letech minulého století vznikla ve Francii značka BaByliss. Na svět přišla díky vynálezu kadeřníka Leliévreho, který vyvinul absolutní novinku té doby – elektrickou kulmu na vlasy. Značkové výrobky BaByliss využívají kadeřnické salony v Praze, Paříži, Londýně, Stockholmu, Moskvě, Římě, Dubaji nebo v JAR.

BaByliss, jednodušší cesta k upraveným vlasům snad neexistuje!

11.1.2017

BaByliss je francouzský specialista v péči o vlasy a značka číslo 1 na evropském trhu v kategorii rovnání vlasů.

Loknovačka? Originál je jen jeden, a to ten od Babylissu!

30.9.2016

Odvěká touha žen po krásných vlnách, které jim příroda nenadělila, vedla v historii k mnohým více či méně úspěšným pokusům o to, jak se k nim dopracovat. Od žhavých kulem, přes natáčky ohřívaném ve vroucí vodě až po chemické přípravky, které ze ženských hlav dělali doslova obětní beránky.