Dokonalý catering v centru Prahy? Ten v Art & Event Gallery Černá Labuť

Redakce Luxus.cz
30. Listopad 2018

Jak jsme slíbili, přinášíme vám exkluzivní seriál o cateringových firmách. Tou první je Art & Event Gallery Černá Labuť a její nový, multifunkční cateringový prostor, který je jako stvořený pro nejrůznější firemní akce a eventy.

Jejím hlavním pozitivem je, že se nachází v samém centru Prahy, takže je výborně dostupná městskou hromadnou dopravou, ale i autem. Art & Event Gallery Černá Labuť je schopná připravit catering na pracovní snídani, občerstvení k firemním prezentacím, tiskové konference, špičkové rauty, stejně jako servírovaná, několikachodová menu. Nabídky jsou vždy připravovány dle požadavků klientů.

Vůbec nejoblíbenější formou cateringu jsou rauty. Rauty od Art & Event Gallery Černá Labuť mohou být buď základní, nebo ty, kde kuchaři v rámci Live Cooking předvádějí své umění a vašim hostům tak servírují vše čerstvé a v nejvyšší kvalitě. Pokud si u Art & Event Gallery Černá Labuť objednáte cocktail, své hosty překvapíte nejrůznějšími druhy kanapek, které mohou být tematicky sladěny k typu pořádané akce nebo dané příležitosti. Tyto delikatesy je možné doplnit o ochutnávkové porce vybraných pokrmů.

Pokud se chcete skutečně blýsknout, objednejte se zde galavečeři. Na přípravě menu pracují špičkoví kuchaři české gastronomie. Vše zde dělají na 100 % - přípravu, servis i výsledek. Art & Event Gallery Černá Labuť nabízí také velmi netradiční zážitky v podobě ajurvédské snídaně, chilli cateringu a šnečích závodů. Vaše cateringová akce může být doplněna také o degustace ušlechtilých rumů, whisky a cognaců. A to není vše! V Art & Event Gallery Černá labuť jsou schopni vytvořit i dokonalý prostor pro vaši svatbu.