Dolce & Gabbana Garden – vůně rozkvetlé zahrady

Dolce & Gabbana Garden - kouzlo Sicílie
22. Červen 2018 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 15839

Ve světě módy existuje mnoho příkladů úspěchu, příběh Domenica Dolceho a Stefano Gabbany, kterým se podařilo vybudovat značku, kterou znají zákazníci po celém světě, je jedním z nich. Oblečení, boty nebo třeba doplňky jako jsou kabelky, to vše tvoří portfolio Dolce & Gabbana. To by však nebylo kompletní bez nabídky vůní, které tvoří nedílnou součást celkového pocitu nositele. Jedním z těch nejnovějších představuje i parfém se jménem Garden.

Dolce & Gabbana Garden - kouzlo Sicílie

Dolce & Gabbana Garden - kouzlo Sicílie

Parfém Dolce & Gabbana Garden byl známou parfumérkou Violaine Collasovou navržen tak, aby co nejlépe odrážel atmosféru nádherné Sicílie, ostrova, který byl pro Violaine Collasovou tou hlavní inspirací. A jen stěží si lze představit lepší inspiraci, koho by nelákala představa poklidného odpoledne v zahradě vonící citrusy, ke kterým se přidává magnólie či neroli, to vše pod zářivým sluncem a bezchybně modrou oblohou.

Výslednou vůni doplňují tóny jemného mandlového mléka či kokosové esence, vanilky nebo santalového dřeva. Parfém Dolce & Gabbana Garden byl uveden na trh začátkem roku 2018 a od té doby si pro své sicilské kouzlo získal srdce mnoha spokojených zákaznic. Opomenout nelze ani velmi zdařilý design růžového flakonku ze silného skla a s velmi elegantními liniemi podpořenými zátkou ve tvaru květiny. Kdo by nemiloval středomoří a jeho uvolněnou atmosféru? Díky vůni Dolce & Gabbana Garden si tuto atmosféru nyní můžete vzít sebou kamkoliv se vydáte.

Galerie

Dolce & Gabbana Garden - kouzlo Sicílie