DOPŘEJTE SI OČISTU S DETOXIKAČNÍMI ČAJI BB DETOX A DETOX TEA

Redakce LUXUS.cz
16. Únor 2016
Účinným pomocníkem při jarním detoxu jsou ve světě velmi oblíbené očistné čaje Detox Tea a BB Detox z inovativní řady wellness čajů Kusmi Tea. Využijte prokázané očistné účinky prvotřídního čaje, bylin a přírodních ingrediencí se skvělou chutí.

BB Detox – první kosmetický čaj inspirovaný známými BB krémy. Zelený čaj a krása jdou ruku v ruce, proto Kusmi Tea představil první detoxikační BB čaj pečující i o krásu a zdraví pleti, jenž obsahuje kombinaci maté a zeleného čaje, známého svými hydratačními a antioxidačními účinky. Vedle zeleného čaje bojují s volnými radikály i pampeliška a rooibos, také obsažené v této čajové směsi.

Detox Tea – Směs maté a zeleného čaje s aroma citronu a citronové trávy je perfektní jak pro tělo, tak i pro mysl. Souznění prospěšných účinků maté a zeleného čaje je ideální pro detoxikaci a regeneraci celého těla. Tento lahodný čaj si můžete vychutnávat po celý den.

Očistné čaje Detox Tea a BB Detox, stejně jako další sortiment značky Kusmi Tea, nabízejí prodejny Potten & Pannen – Staněk.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor