Dopřejte svému muži soudobou orientální dřevitou kompozici Calvin Klein Euphoria Amber Gold Men

Redakce Luxus.cz
27. Listopad 2018
Čtenost článku je: [?]

Oblíbeným dárkem na Vánoce je parfém. Svého muže letos potěšíte třeba novinkou roku 2018 – parfémovanou vodou Calvin Klein Euphoria Amber Gold Men. Inspirací jejím tvůrcům byl Orient se všemi svými tajemnými příběhy, které trvají tisíc a jednu noc. Tato výraznější kořeněná vůně nadchne všechny moderní muže, kteří mají silný charakter a smyslný pohled. Lze ji nosit kdykoli, ale právě nadcházející chladné dny, stejně jako společenské události, jsou pro ni jako dělané.

Pánský parfém Calvin Klein Euphoria Amber Gold Men vás na první přivonění ohromí tóny bergamotu, tymiánu a cypřiše, které po chvíli přenechávají místo dominantním medovým akordům. Špetku koření, konkrétně šalvěj a oregano, zjemňují v srdci vůně bílé květy jasmínu. Základ je dech beroucí symfonií smyslných tónů kůže, vetiveru, ambry a kadidla.

Autorem vůně Euphoria Amber Gold Men je parfémář Laurent Le Guernec, který ji tvořil ve stejnou dobu, kdy jiný autor vůní, Pascal Gaurin, sestavil stejnojmennou dámskou verzi. Vůně je zahalena do luxusního flakonu, který zpodobňuje jantarovou pryskyřici, označovanou také jako Severské zlato, Tygrova duše či Ztuhlý med. Dopřejte tuto navýsost příjemnou vůni svému muži, třeba se díky ní oba dva ocitnete v tajuplných dobách princezny Šeherezády.

Elnino.cz