DOSÁHNOUT VYSNĚNÉ POSTAVY VÁM POMŮŽE OSOBNÍ VÁHA BALANCE

Redakce LUXUS.cz
05. Duben 2016
Představte se si váhu, která vám nejen pomůže dosáhnout požadované tělesné hmotnosti, ale také si jí udržet. Takovou to novinku v podobě osobní váhy Balance představuje Polar, značka, která je průkopníkem na poli sportovní a rekondiční technologie.

Polar Balance není jen osobní váha, ale je to kompletní služba, která v sobě spojuje chytrý nástroj Polar Balance Bluetooth®, Polar tracker aktivity a aplikaci Polar Flow.

A jak tato inteligentní váha vlastně funguje? Po zvážení odešle aktuální údaje do fitness trackeru nebo přímo do Polar Flow aplikace, která je k dispozici pro iOS i Android. Ta shromažďuje veškeré informace a poskytuje motivační zpětnou vazbu i praktické rady. Povzbuzuje ke zvýšení denní aktivity či ke snížení kalorického příjmu. On-line funkce počítají také každodenní aktivity. Funkce Polar Flow ukazuje uživateli, jak rychle hubne či přibírá a napoví zda je množství stravování optimální. Údaje jsou zaznamenávány v aktuálním čase po celý den. Kromě toho Polar Flow přizpůsobuje cíle potřebám jednotlivce, zatímco Polar fitness tracker poskytuje vhodnou motivaci a vedení, aby udržel uživatele na správné cestě. Váhu Polar Balance můžete zakoupit v obchodech Potten & Pannen – Staněk.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor