DOTKNĚTE SE LUXUSU SE SLUNEČNÍMI BRÝLEMI CARTIER

12. Červen 2015 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 13228

Cartier přináší luxus v podobě vysoce komfortních a luxusních slunečních brýlí. Pyšní se vlastní manufakturou v Paříži a brýle této značky podléhají těm nejpřísnějším standardům. Proto se i brýle Cartier považují za drahocený šperk, který je určený pro tu nejnáročnější klientelu.

TRINITY DE CARTIER, brýle se symbolem přátelství, věrnosti a lásky v kombinaci bílého, žlutého a růžového zlata, na jejichž počátku stál v roce 1924 dnes již ikonický prsten.

Brýle jsou určené pro sebevědomou, elegantní a svůdnou ženu. Brýle jsou též v nabídce v pudrové barvě a pro milovnice klasických barev jsou brýle dostupné také v černé nebo želvovinově hnědé.

Elizabeth Taylor, Audrey Hepburn či Marilyn Monroe mají něco společné - tvar slunečních brýlí, ve kterých jsou často k vidění – brýlích ve tvaru kočičích očí. Ty přináší kolekce PANTHÈRE DIVINE DE CARTIER.

Brýle zdůrazňující ženské rysy obličeje působí jako vzácný šperk. V elegantní stříbrné barvě s kovovými částmi potaženými platinou nebo v hřejivé žluté potažené zlatem podtrhnou váš styl a osobnost.

Galerie