DOUTNíKY & SPIRITS

RUM, KTERÝ DAL SVĚTU RUM: Barbadoský Mount Gay Rum

3.4.2018

Rum, který stvořil rum. Tak se říká barbadoskému rumu Mount Gay, nejstaršímu rumu na světě. Příběh tohoto unikátu se datuje od roku 1703, kdy se o výrobě rumu v palírně Mount Gay na ostrově Barbados objevuje první písemná zmínka. Mount Gay je tak nejen nejstarším rumem, ale i nejstarším nepřetržitě vyráběným alkoholem na světě.

k4mjbSxkj0I

Kvalitní doutníky si zaslouží kvalitní humidor

13.3.2018

Stejně jako alkohol, i doutníky by měly být dobře uskladněné. K tomu slouží humidor - skříňka či krabička, který udržuje konstantní vlhkost pro uchovávání tabákových výrobků. Za ideální je pro tyto účely považována vlhkost kolem 70 - 75 %.

Baron zahřeje i osvěží

16.2.2018

Chystáte rodinnou oslavu nebo party s přáteli a hledáte inspiraci pro dokonalé pohoštění? Pak by na ní určitě neměl chybět ovocný destilát Baron Hildprandt. Kromě toho, že je delikátní samotný, jsou z něho i skvělé, ať už teplé nebo studené, drinky.

Užijte si velkolepou zimní party v holčičím duchu s Baileys

25.1.2018

Jak už to tak bývá, s dlouhou a mrazivou zimou přichází i oblíbená sezóna společenských plesů. Ať už si jdete na bál zatancovat, seznámit se, nebo se pobavit s kamarádkami, připravte se na tuto vznešenou událost společně. V průběhu důkladných příprav si umíchejte slavnostně vypadající drink The Lady Luck, nebo povzbuzující Irish Coffee Drop.

Subscribe to RSS - Doutníky & Spirits