NEWS & ARTICLES

Dreambeds nabízí dosud nepoznaný rozměr kvalitního spánku

ARTICLE BY

Nakupte v období 1. 10. – 31. 12 .2016 postele Vispring, Somnus, Zleep nebo Hästens v showroomu Dreambeds o 15 – 22 % výhodněji! Nově objednané postele Vispring, Somnus a Zleep s čelem nyní obdržíte s 15% slevou. Při nákupu postele máte také možnost zakoupit příslušenství MyDream o 20 % výhodněji, v ostatních případech o 10 % výhodněji. Pro novou postel Comfort continental bed z řady Zleep ve velikosti 180 x 200cm v barvě Australia silver, čelem Classic a nohami Champagne black jsme cenu zvýhodnili o 22%.
Tak neváhejte a přijďte si vybrat tu svoji!

Místo vyplněné pohodlím, luxusem a elegancí. Místo koncipované tak, aby vám pomohlo vyřešit všechny vaše potřeby spojené s odpočinkem. Nový obchod Dreambeds, který vymyslel český spánkový guru Karel Vágner, vám nabízí dosud nepoznaný rozměr kvalitního spánku.

Ve stylovém prostoru s vysokými stropy, velkými výlohami a atypickým zákoutím si můžete vybrat z postelí značek Vispring, Somnus nebo Zleep a z celé řady doplňků, včetně ložního prádla.
Vispring je britská značka, pod kterou se skrývají nadčasové, řemeslně dokonalé postele z čistě přírodních materiálů. Vedle pravé shetlandské vlny ze Skotska v nich naleznete kokosové a bambusové vlákno, hebounký mohér a hřejivý kašmír, vzácné hedvábí a vlhkost odvádějící koňské žíně, které fungují jako přirozená klimatizace postele. Matrace jsou potažené jemným damaškem a ručně prošité pevnou lněnou nití. Zpevněné rohy postele brání jejich rychlému opotřebení. Novou dimenzi spánku vám zajistí unikátní systém kapsičkových pružin, díky kterému se Vispring dokáže dokonale přizpůsobit vašemu tělu.

Dalším zástupcem britských postelí je značka Somnus, která se pyšní svou 175 letou tradicí výroby. Výrobce vlastní farmu v Severním Yorkshire, na které chová ovce a alpaky pro vlastní vlnu. Dále na svých plantážích pěstuje len a konopí, které jsou nedílnou součástí některých postelí Somnus. Postele jsou ze 100% přírodních materiálů.
Matrace obsahují nejen kapsičkové pružinky, ale také micro-pružinky tzv. Sensa pružiny. Tyto pružiny perfektně rozloží váhu těla. Somnus si zakládá na tradiční a kvalitní výrobě.

Pokud však dáváte přednost severskému designu i kvalitě, Dreambeds vám může nabídnout kolekci švédských postelí Zleep. Tato značka klade důraz na komfort, moderní materiály a současný design. Základ matrací postelí Zleep tvoří vrstvy kapsičkových a bonelových pružin vyplněných přírodním latexem. Výhodou pružinového systému je výborná cirkulace vzduchu a prvotřídní opora pro vaše tělo. Výplň matrací tvoří buď příjemně měkký Talalay latex v kombinaci s vlnou a bavlnou, přírodní latex nebo měkká syntetická pěna.

Protože výběr postele a vhodných doplňků není vždy jednoduchou záležitostí, čeká na vás v Dreambeds vyškolený spánkový specialista. Ochotně s vámi probere vaše představy o kvalitním spánku a společně je přetavíte do konkrétního typu postele. Poradí vám i s výběrem veškerého příslušenství. U všech postelí si můžete vybrat z široké nabídky čel, potahových látek a povrchových matrací. Nedílnou součást pečlivě vybraného sortimentu prodejny tvoří kolekce polštářů a přikrývek plněných husím a prachovým peřím, vlněné deky či povlečení z prvotřídních přírodních materiálů jako je satén nebo bavlna. Jako alternativu k péřovému sortimentu nabízíme skandinávskou značku Zebra, která vyniká svěžím a mladistvým designem. Osobní konzultaci s naším specialistou si můžete objednat i mimo otevírací dobu obchodu.

Pokud si budete chtít vybranou postel nejdříve vyzkoušet, můžete si ji půjčit na týden domů. Postel vám přivezou a upraví naši zkušení zaměstnanci. Když nebudete spokojeni s tvrdostí postele nebo ji budete chtít jinak nakombinovat, stačí vytočit naše telefonní číslo a domluvit se na požadovaných změnách.
.

Další informace naleznete zde


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

DREAMBEDS
222 22 08 36
info@dreambeds.cz
Vinohradská 19, Praha

Firemní články

Dreambeds nabízí dosud nepoznaný rozměr kvalitního spánku

11.10.2016

Nakupte v období 1. 10. – 31. 12 .2016 postele Vispring, Somnus, Zleep nebo Hästens v showroomu Dreambeds o 15 – 22 % výhodněji!