NEWS & ARTICLES

Dreamlab – to je interaktivní zábava, fotografické atrakce a virtuální simulátory

ARTICLE BY

Užijte si zábavu, kterou jste dozajista ještě nezažili. Nechte se zlákat firmou DreamLab třeba na Magic Mirror, VR Space či futuristickou laserovou harfu. DreamLab nabízí produkty z oblasti interactive entertainment. Nemáte nápad, jaký firemní večírek uspořádáte pro své zaměstnance či obchodní partnery? V této nabídce najdete fotoatrakce, virtulní simulátory a další interaktivní zábavu. A co víc, výsledné fotografie či hry můžou obsahovat Vaše logo, jméno či produkt.

Magic Mirror, to je zrcadlo, které vás samo vyfotografuje. Má totiž zabudovaný fotoaparát s polopropustnou fólií. Stačí jen, abyste měli k dispozici prostor 3x4 m. Firma přijede 2h před akcí a vše připraví. Pokud chcete uměleckou fotografii, třeba jako dárek, vsaďte na profesionálního fotografa, grafika a vizážistu. Vše zajistí DreamLab.

Pro milovníky vesmíru připravila firma atrakci s názvem VR Space, což je simulátor pohybu v otevřeném vesmíru. Účastník si nasadí speciální brýle a ta pravá zábava může začít. K pohybu vám stačí pouhý náklon, stejně tak, jako při stavu bez tíže. Pokud rádi hrajete ve dvou, můžete zkusit adrenalinovou zábavu pro dva hráče ve virtuálním světě. Ocitáte se v parku na dvou podstavcích proti sobě a házíte si míčky. Zní to banálně, avšak zanedlouho pocítíte, že podstavce pod vámi rostou do nebezpečné výšky.

Kdo se zajímá o hudbu, toho jistě zaujme futuristická harfa. Laserová síť virtuálních paprsků skutečně dokáže spustit zvuk a co víc, výsledná skladba má vždy smysl. Tato atrakce je vhodná pro 1-3 osoby. Audiovizuální záznam lze nahrát. Pro rozproudění zábavy poslouží interaktivní jukebox. Skladby jsou roztříděny dle žánrů, takže tu svoji oblíbenou si tu jistě najdete. Tyto a ostatní nabídky od DreamLab najdete na www.dreamlab.cz


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

Dreamlab
+420 228 805 090
dreamlab@dreamlab.cz
Výstaviště 67, 170 90, Praha 7

Firemní články

Dreamlab – to je interaktivní zábava, fotografické atrakce a virtuální simulátory

2.5.2018

Užijte si zábavu, kterou jste dozajista ještě nezažili. Nechte se zlákat firmou DreamLab třeba na Magic Mirror, VR Space či futuristickou laserovou harfu. DreamLab nabízí produkty z oblasti interactive entertainment. Nemáte nápad, jaký firemní večírek uspořádáte pro své zaměstnance či obchodní partnery?