Dreamlab – to je interaktivní zábava, fotografické atrakce a virtuální simulátory

Redakce
02. Květen 2018
Užijte si zábavu, kterou jste dozajista ještě nezažili. Nechte se zlákat firmou DreamLab třeba na Magic Mirror, VR Space či futuristickou laserovou harfu. DreamLab nabízí produkty z oblasti interactive entertainment. Nemáte nápad, jaký firemní večírek uspořádáte pro své zaměstnance či obchodní partnery? V této nabídce najdete fotoatrakce, virtulní simulátory a další interaktivní zábavu. A co víc, výsledné fotografie či hry můžou obsahovat Vaše logo, jméno či produkt.

Magic Mirror, to je zrcadlo, které vás samo vyfotografuje. Má totiž zabudovaný fotoaparát s polopropustnou fólií. Stačí jen, abyste měli k dispozici prostor 3x4 m. Firma přijede 2h před akcí a vše připraví. Pokud chcete uměleckou fotografii, třeba jako dárek, vsaďte na profesionálního fotografa, grafika a vizážistu. Vše zajistí DreamLab.

Pro milovníky vesmíru připravila firma atrakci s názvem VR Space, což je simulátor pohybu v otevřeném vesmíru. Účastník si nasadí speciální brýle a ta pravá zábava může začít. K pohybu vám stačí pouhý náklon, stejně tak, jako při stavu bez tíže. Pokud rádi hrajete ve dvou, můžete zkusit adrenalinovou zábavu pro dva hráče ve virtuálním světě. Ocitáte se v parku na dvou podstavcích proti sobě a házíte si míčky. Zní to banálně, avšak zanedlouho pocítíte, že podstavce pod vámi rostou do nebezpečné výšky.

Kdo se zajímá o hudbu, toho jistě zaujme futuristická harfa. Laserová síť virtuálních paprsků skutečně dokáže spustit zvuk a co víc, výsledná skladba má vždy smysl. Tato atrakce je vhodná pro 1-3 osoby. Audiovizuální záznam lze nahrát. Pro rozproudění zábavy poslouží interaktivní jukebox. Skladby jsou roztříděny dle žánrů, takže tu svoji oblíbenou si tu jistě najdete. Tyto a ostatní nabídky od DreamLab najdete na www.dreamlab.cz