DRŽTE KROK S KARDASHIANS

Olga Oliwye So…
18. Červen 2015
Láska a vzájemná podpora drží rodinu Kardashianových pohromadě i v době, kdy jejich vzájemné vztahy procházejí velkou zkouškou.

Držte krok s Kardashians se začala vysílat v říjnu 2007 na televizní stanici E!. Hlavními postavami jsou sestry Kourtney, Kim a Khloe. Jejich milostné vztahy, manželství, děti, kariéra, podnikání, vzájemné neshody mezi sestrami a matkou, která je zároveň manažerkou, to vše je náplní této oblíbené reality show.

Celosvětově známá americká reality show se vrací na televizní kanál E! s novou řadou, představující exkluzivní podívanou do soukromí životů Kim Kardashian a její rodiny. Po extravagantní svatbě Kim a Kayne Westa v Itálii řeší rodina další změny. Modelingová kariéra Kendall se naplno rozjíždí, zatímco Kourtney očekává svého třetího potomka a Kris si zvyká na nový život po rozvodu se svým manželem Brucem Jennerem. Sestry Kardashianovy se také budou muset vyrovnat s jedním překvapením, které jim nachystal jejich nevlastní otec. S rodinou Kardashianových se jako vždy můžete těšit na spoustu dramatických momentů, smíchu a slz, tato rodina se však navzájem podporuje v dobrém i ve zlém.

Premiérové díly seriálu Držte krok s Kardashians vysílá exkluzivně televizní kanál E!, který je v ČR v nabídce O2 TV a v SR v nabídce MagioTV a nově také na Skyline. V jeho programovém schématu mohou diváci nalézt celosvětově úspěšné show jako například Držte krok s Kardashians, House of DVF nebo #RichKids of Beverly Hills.

Televizní program E! nabízí vždy jako první exkluzivní reality show, nejnovější informace o celebritách a zábavě v pořadu E! News, a také živé přenosy z červeného koberce během udílení prestižních cen - Oskarů, Emmy, Grammy, Fashion Weeku v New Yorku a mnoho dalších.

Firemní články

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy
Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor