dunhill London ICON Racing je vůní rychlosti, mužnosti a svobody

26. Říjen 2017 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12470

Dunhill London je řízeným designem a stylem s nekompromisním postojem k modernímu luxusu. S více než 70 prodejnami v 16 zemích se Dunhill stal přední luxusní britskou značkou pro muže. Nyní přišla na trh s novou vůní – Dunhill London ICON Racing.

Vůně byla inspirována nadšením na otevřené silnici, dobrodružstvím a obrazem muže projíždějícího skvostnou britskou krajinou v zeleném závodním sporťáku. Ve vůni se pojí italský bergamot, grapefruit a kardamom s nóty černého pepře a levandulí. Maskulinní a teplý základ jí dodává výrazné dřevo Guaiac Wood, Vetiver a Musk.

British Racing Green je barvou tajuplnosti a mužnosti, je barvou týmů anglických závodních jezdců při úsvitu automobilových závodů. Tato ikonická zelená je spojena s nejmodernějšími stroji vyrobenými v průběhu britského zlatého věku automobilismu a představuje slavná vítězství odvážných jezdců na světových okruzích.

Vůně ICON Racing, nejnovější přírůstek rodiny ICON, je vhodná pro muže stylu, nikoliv muže módy. Muže, který vypadá dokonale, aniž by se snažil. Její flakon je inspirován strojírenskou technikou rýhování vytvářející texturovaný geometrický vzorek, který byl poprvé použit v roce 1924 na kovových zapalovačích Dunhill.

Galerie