Dunkerk: Když 400 000 mužů nemohlo jít domů, přišel…

Redakce Luxus.cz
04. Prosinec 2017
V letošním roce představil slavný režisér Christopher Nolan (Interstellar, Počátek, trilogie Temný rytíř) svůj další film – Dunkerk s Fionnem Whiteheadem, Kennethem Branaghem, Markem Rylancem a Tomem Hardym v hlavních rolích. Filmový příběh, který se postupně rozvíjí na zemi, na moři a ve vzduchu, sleduje osudy několika stovek tisíc britských a spojeneckých vojáků v nepřátelském obklíčení na plážích u Dunkerku.

Bezbranné muže pod sebou se snaží chránit Spitfiry Královského letectva, když zaměstnávají nepřítele v oblacích. Mezitím se stovky malých plavidel s vojáky i civilisty u kormidla vydávají na záchrannou misi. V zoufalé snaze zachránit alespoň zlomek uvězněné armády dají jejich posádky v závodě s časem v sázku vlastní životy.

Za kamerou stál Hoyte Van Hoytema, skvělou hudbu složil velikán filmové hudby Hans Zimmer. Objednáte-li si Dunkerk ve formátu Blu-ray, získáte k němu ještě bonusový disk, díky němuž se spolu s Christopherem Nolanem a jeho filmovým štábem vydáte na velkolepou cestu za znovuoživením zázraku jménem Dunkerk. Filmaři vyzbrojení velkoformátovými kamerami, neotřelými efekty, flotilou historických plavidel a letadel a desítkami herců dokázali překonat řadu neobvyklých překážek a připravili tak divákům precizní, autentický a působivý filmový zážitek.
Magic Box

Magic Box

Magic Box

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor