Edox Chronoffshore 1 01122 3BNM BINN Chronograph Automatic jsou výrazem švýcarské kvality

Redakce Luxus.cz
04. Srpen 2017
Hodinky EDOX se proslavily díky inovativní a revoluční švýcarské technologii, kreativitě a vysoké kvalitě. Značka EDOX je na hodinářském trhu již více než 130 let. Od počátku se zaměřuje na to, aby se její produkty vyznačovaly vysokou technologickou přesností se zaměřením na sebemenší detail a samozřejmě elegancí.

Mimořádné jsou hodinky Edox Chronoffshore-1 01122 3BNM BINN Chronograph Automatic. Tyto luxusní pánské hodinky jsou určeny pro muže, kteří si potrpí na kvalitu, ale rádi hodinky střídají, takže upřednostňují hodinky pod 100 000 korun. I když se nejedná o ty velmi drahé hodinky, jsou dosti elegantní a zajímavé. Jde o automatické hodinky, které zaujmou tím, že se natahují pohybem ruky. Pokud si chcete práci usnadnit, je možno zakoupit si natahovač, který vše zařídí za Vás.

Hodinky jsou do 500 metrů voděodolné, takže je ocení hlavně milovníci vody. Jejich voděodolnost je podpořena šroubovací korunkou. Aby byly hodinky voděodolné i ve velkých hloubkách, mají heliový ventil. Pouzdro tohoto elegantního doplňku má průměr 45 mm, takže na ruce dostatečně vynikne. Je vyrobeno z nerezové oceli, která je antialergická. Jedinečného designu je zde dosaženo kombinací stříbrnéa bílé barvy. Na zadní straně víčka je vyobrazen lodní šroub.

Stříbrnou barvu mají také ručičky na bílém ciferníku. Na pozicích 6 a 12 jsou dva menší ciferníky, které mají funkci chronografu. Třetí ciferník slouží pro vteřinovou ručičku. Ciferník chrání safírové sklíčko, které je silné 3 mm. Na hodinkách nechybí datumovka se dny v týdnu. Punc elegance hodinkám dodává řemínek z nerezové oceli.