ELEGANTNÍ A CHYTRÝ NÁRAMEK POLAR LOOP CRYSTAL

Redakce LUXUS.cz
17. Březen 2016
Společnost Polar uvádí na trh nový model osobního trackru Polar Loop Crystal. Jedná se o elegantní variantu inteligentního trackeru pro ženy, které začínají objevovat aktivní životní styl, až po specializované fitness nadšence. Všechny produkty značky Polar mají celosvětouvou pověst vystavěnou na vynikajícím designu a všestrannosti.

Své síly spojila značka Polar se společnosti Swarovski® a vznikla oslnivá módní varianta chytrého náramku, který dokáže sledovat všechny důležité údaje. Polar Loop Crystal poskytuje uživatelkám sledování aktivity včetně tepové frekvence, spánku, upozornění na dlouhou nečinnost na kterou upozorní jemným vibrováním, vedení tréninků a funkci inteligentního oznámení. Také vypočítá počet spálených kalorii a podá oznámení o příchozích hovorech, zprávách a připomenutích kalendáře.

Ženy upoutá elegantní vzhled který dotváří 30 krystalů Swarovski®, vsazeným do dvou rámečků z leštěné nerezové oceli. Náramek z bílého měkkého silikonu s texturou se přizpůsobí na každém zápěstí. Ovládání je snadné pomocí dotekového displeje složeného z 85 jednotlivě umístěných LED diod.

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor