EMBLEM HOTEL: NEJNOVĚJŠÍ PRAŽSKÝ PĚTIHVĚZDIČKOVÝ HOTEL OTEVÍRÁ SVÉ BRÁNY 1. ZÁŘÍ 2013

26. Srpen 2013 | Redakce LUXUS.cz | čtenost po 30 dnech je 12644

Hotel Emblem s 59 pokoji vyrostl jen pár kroků od pražského Staroměstského náměstí. Jeho budova je odrazem historické stavby, byla však pečlivě zrekonstruována tak, aby se vyznačovala podobou a dojmem stylu Art Deco z počátku minulého století.

Každá část hotelu s sebou přináší vynikající smysl pro detail a luxusní pohodlí. Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny „dešťovou“ sprchou, mramorovými umyvadly se znakem hotelu, 40" televizorem, super-rychlým Wi-Fi připojením, tablety Samsung, kávovarem Nespresso a mini-barem. Umění a fotografie jsou významné aspekty hotelového designu. Jedna z místností byla pokřtěna jako „ateliér“ a byla navržena tak, aby se podobala studiu, které vyzývá hosty k objevení jejich „skrytého vnitřního umělce“.

Emblem bude také významný společenský prvek, s vlastním klubem pro členy a hotelové hosty s názvem „Maharal“, pojmenovaným podle rabína Loewyho, který inspiroval mnoho aspektů vytvoření klubu. Klub má hernu, knihovnu, otevřenou kuchyni a konferenční prostory pro obchodní jednání či jiná setkání. Maharal slibuje vybudovat bohatý kulturní program filmových projekcí, autorských čtení knih, výstav umělců a jiných společenských a firemních akcí.

Hotel Emblem zahajuje provoz 1. září 2013 společně s prvním pražským „USDA Prime Beef“ steakhousem, George Prime Steak, a hotelovými „M Spa od Pure Altitude“, luxusními francouzskými lázněmi v nejvyšším patře hotelu. Spa budou mít řadu místností pro procedury, fitness centrum a další zařízení, včetně velkolepé střešní terasy s kouzelným výhledem na Prahu.

www.emblemprague.com

  

Galerie