EMILE HENRY 1850 – EXKLUZIVNÍ KOLEKCE KERAMIKY NA INDUKCI V POTTEN & PANNEN – STANĚK

Michal Hutta
10. Říjen 2013

Nejstarší civilizace používaly k vaření a uchovávání jídla hlínu – přírodní, ušlechtilý materiál. Francouzská značka Emile Henry k tisíciletími prověřené tradici přidala moderní technologie, invenci a kreativitu. Výsledkem je dokonalé keramické nádobí na vaření, pečení i stolování.

Důvodů obliby keramického nádobí Emile Henry je celá řada – pozvolné a rovnoměrné vedení tepla, které podmiňuje k surovinám šetrný způsob vaření se skvělými chuťovými výsledky, autenticita, praktičnost, odolnost vůči změnám teplot, snadné čištění, protože v neporézní glazuře neulpívají žádné nečistoty, dlouhá životnost, všestrannost použití a také elegantní krása výrobků Emile Henry. Každý kus je originál, vyrobený ručně z čistě přírodního materiálu. Žádné olovo, žádné kadmium či jiné těžké kovy. Stoprocentní zdravotní nezávadnost je zaručena.

Oslavou mistrovství značky je nejnovější řada nazvaná 1850, podle roku kdy byla společnost založena. Předcházející úspěšná kolekce Flame byla prvním keramickým nádobím na světě, které zvládlo vaření na všech typech sporáků včetně indukčních, ovšem s použitím adaptačního disku. Nádobí z kolekce 1850 na indukčních sporácích jej lze používat i bez adaptačního disku.

K dostání v prodejnách Potten & Pannen – Staněk a na www.vasekuchyne.cz

  

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor