Emperor - opravdu luxusní přestavba vozu Mercedes-Maybach S600

Redakce Luxus.cz
19. Září 2016
Čtenost článku je: 13971 [?]
Pokud máte rádi opravdový luxus, pak Vás jistě zaujme přestavba vozu Mercedes-Maybach S600 od firmy Scaldarsi Motors. S názvem Emperor se jedná o nejvýkonnější a zároveň nejluxusnější Mercedes. Navíc je vidlicovým dvanáctiválcem o objemu 6,3 l bi-turbo, který dokáže zrychlit z nuly na sto za 3,7 sekundy.

Úplně nová je příď auta, stejně jako kus zádě, blatníky a většina interiéru. Auto zaujme na první pohled svými velkými koly, na nichž dokonale vyniká značka firmy. Kola ale nejsou tím jediným, co je větších rozměrů. Jako by výrobci tohoto originálního Maybachu chtěli všechno větší, než mají auta jejich konkurence.

Vůz se dostává do sféry luxusu svým pokrytím, kterým je buď naleštěný chrom, nebo růžové zlato. Také interiér je přepychový. Přístrojová deska je stejná jako u Mercedesu, ale je zhotovena z pravého dřeva. Na výběr dává Scaldarsi Motors až 80 druhů. Sedačky jsou samozřejmě z kůže, avšak ne ledajaké. Na jejich výrobu byla použita kůže z 24 druhů zvířat. Také ve vnitřku auta je množství růžového zlata. A aby bylo vše opravdu dokonalé, v baru jsou křišťálové skleničky a do ledničky se vejdou dvě lahve šampaňského.

Cena tohoto jedinečného vozu je asi 36 miliónů korun, vyrobeno jich bude pouze deset. Ale zájemci nemusí zoufat. Pokud na někoho Maybach nezbude, může se těšit na další vozy Emperor Emperor II (Mercedes-AMG S65 Coupe), Emperor III (Bentley Bentayga), Emperor IV (Mercedes-AMG G65) a Emperor V (Bugatti Chiron).

MERCEDES-BENZ

Galerie

  • 0
  • 1
  • 2

Tato společnost nemá v naší databázi žádné eventy

Tato společnost nemá v naší databázi žádné rozhovory

Tato společnost nemá v naší databázi žádné soutěže