Equal Pay Day 2020
Konec soutěže
22. 03. 2020 20:00
Celková cena výher
9000 Kč
Počet výherců
5
Výhru jsme získali od
Business & Professional Women
Web

Konference Equal Pay Day kromě desítek spíkrů na konferenci nabízí také 65 mentorek – žen, které jsou špičkami ve svých profesích a v rámci mentoringu poskytují dalším ženám svůj čas a znalosti a ztotožňují se tak s myšlenkou podpory žen. Ambicí konference i mentoringu je zvedat ženám sebevědomí a posouvat je skrze sdílení příběhů blíž k jejich snům. Podpořit je v tom, aby se nebály chtít víc, a to především v kariéře, kde ženám nechybí znalosti, ale často je převáží pochybnosti. 

Konference je navíc místem, kde se dobře potkávají noví lidé, je tam vždy dobrá nálada, zábava a spousta maličkostí, které Váš den udělají výjimečným. 

Oficiální pozvánku na akci si můžete prohlédnout zde: https://www.youtube.com/watch?v=hlAViJZRsMY   

Equal Pay Day 2020

Equal Pay Day 2020

Pokud odpovíte správně na soutěžní otázku, můžete soutěžit o 1+1 vstupenky na Mentoringový den. Vyhrajete vstupenku a s sebou můžete vzít ještě kolegyni, kamarádku, nebo maminku. Během mentoringu dostanete podporu obě. Pro správnou odpověď si můžete dojít na stránku www.equalpayday.cz.

Equal Pay Day 2020

Equal Pay Day 2020

Mezi dalšími mentorkami a spíkry jsou Mirka Čejková, návrhářka Monika Drápalová, Ondřej Brzobohatý, Kamila Paličková, Lucie Urválková, její excelence Cliona Monahan - velvyslankyně Irska, Markéta Fassati, Ema Boishardy, Jan Vlček z TV NOVA, Roman Stolejda a mnoho dalších.

Tato soutěž již skončila

Výherci

Radovan J****, Nový Jičín
Jana K*****, Mladá Boleslav
Josef S******, Hodonín
Hedvika K*******, Prostějov
Bohumil Š*******, Krnov
Gratulujeme Vám k výhře, brzy Vás budeme kontaktovat
(Official Google Graph services)