ESA Z PRALESA, ANIMOVANÝ FILM, KTERÝ VAŠE DĚTI POBAVÍ

Redakce Luxus.cz
25. Září 2017
Chodíte-li rádi se svými ratolestmi do kina, neměli byste si nechat ujít film Esa z pralesa. Tento animovaný film přijde do našich kin 5. října. Hlavní postavou tohoto je Maurice, který sice vypadá jako obyčejný tučňák, ale uvnitř jeho hrudi bije statečné srdce tygra. Však byl také vychován hrdou tygřicí. Maurice se touží stát nejlepším kung-fu mistrem na světě. To nebude vůbec snadné, protože vyniká spíše neohrabaností a nemotorností, ale také obrovským odhodláním.

Se svými zvířecími přáteli tvoří bandu známou jako Esa z pralesa, která se snaží udržovat v džungli pořádek a spravedlnost. Tak, jak to dříve dělala jeho matka tygřice. Na prales si brousí zuby ďábelsky proradná koala Igor, který nadevše miluje chaos. Se svou armádou hloupých paviánů chce jednou provždy zničit celou džungli. Esa z pralesa se neohroženě vydávají do boje…

Tento animovaný rodinný příběh natočil francouzský režisér David Alaux, který se podílel i na scénáři. Tučňáka Maurice nadaboval Daniel Krejčík, další postavy namluvili Igor Bareš, Jakub Kohák nebo David Novotný.

Firemní články

2018

2017

Seznam událostí

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor