Evoluce od EOS. Malé vajíčko si získalo srdce miliónů fanoušků po celém světě

Redakce
10. Duben 2018
Objevte kouzlo malého vajíčka, v němž se skrývá voňavé překvapení. Nechte se hýčkat unikátním složením a jedničkou v péči o rty. Značka eos přišla na trh s novým balzámem na rty, jehož inovativní design a kvalitní složení s jedinečnými vůněmi uchvátily zákazníky po celém světě. Malá pečující vajíčka jsou již pevnou součástí světa krásy a každé moderní ženy.

Od jara 2018 získávají balzámy eos lépe vyvážené a zvláčňující ingredience i vůně než dříve. To je také důvod, proč se v názvu značky objevuje EVOLUCE. Výjimečná péče – nové, unikátní složení. Výrobce nejen pečlivě vybíral přírodní ingredience, které zaručují tu nejlepší péči. Vylepšil také složení balzámů tím, že zvýšil podíl bio bambuckého másla a bio olejů v řadě Organic. Tato řada se pyšní certifikátem Ecocert Cosmos Organic (z 95 % je vyrobena z certifikovaných bio surovin). A nejen to - také známky Stiftung Warentest a ÖkoTest potvrzují vysokou kvalitu balzámů eos. Řada Visibly Soft se může pochlubit novou ingrediencí, kterou je kakaové máslo. Samozřejmostí je nulový obsah parabenů a minerálních olejů ve všech řadách, stejně, jako dříve.

Značka eos sídlí v New Yorku a je leaderem na trhu pleťové kosmetiky. Stojí si za svým jedinečným designem. Vyrábí mimo jiné i krémy na ruce a tělová mléka. Na jaře 2018 přichází s balzámy na rty v rozmanitých barvách pro moderní a sebevědomé ženy. Nabízí řady Organic, Visibly Soft a nyní limitovanou novinku Iridescent Shimmer. Řada Organic obsahuje 100% přírodních ingrediencí. K dostání jsou varianty Pomegranate Raspberry, Summer Fruit, Strawberry Sorbet a Sweet Mint. Řada Visibly Soft nabízí extra dlouhotrvající péči. Obsahuje krémové složení s bambuckým a kakaovým máslem a přírodními oleji. Poskytuje dlouhotrvající hydrataci a výživu pro rty. K dostání ve variantách Coconut Milk a Vanilla Mint, Blackberry Nectar (exkluzivně v parfumeriích Douglas).

Kontakty