EXKLUZIVNÍ ČAJE KUSMI TEA V PORTFOLIU POTTEN&PANNEN – STANĚK

Redakce LUXUS.cz
19. Srpen 2014

Kusmi Tea je nestárnoucí legendou ve světě čaje. Poskytne vám opravdový zážitek a pití čaje se pro ás stane oblíbeným a vyhledávaným rituálem (pokud tomu již tak není).

Více než 140 let Kusmi Tea nabízí různé čajové směsi té největší kvality. V současnosti si můžete vybírat ze 70 rozličných druhů směsí čaje černého, zeleného a červeného. Všechny byly vyrobeny v souladu s tradicí ručně vyrobených směsí. Čaje jsou vyrobeny výhradně z celých čajových lístků, které pochází z Číny, Indie a Srí Lanky.  Pro Kusmi je charakteristická velmi delikátní chuť a vůně, jež je dovedena k naprosté dokonalosti vzácnými extrakty (např. vanilkou z Madagaskaru, bergamotem z Kalábrie, ovoce a květiny z Grasse). Porcované čaje Kusmi Tea jsou baleny v ručně šitých pytlíčcích z mušelínu a bezpečně uloženy v ikonických krabičkách. 

Historie značky tohoto čaje sahá až do devatenáctého století, kdy nejstarší syn z rolnické rodiny Pavel Michailovitch Kousmichoff ve 14 letech opustil rodnou vesnici a vydal se hledat práci do Petrohradu. Uchytil se jako poslíček u obchodníka s čajem, který záhy rozpoznal chlapcův talent a naučil ho umění míchání čajových směsí. Po svatbě s bohatou dcerou obchodníka s papírem mu zaměstnavatel přenechal jednu ze svých čajoven. Na počest narození své dcery vytvořil čaj Bouquet of Flowers, který se stal oblíbeným čajem cara. Firma rychle expandovala a on rychle zbohatl a stal se majitelem celkem 11 čajoven v Rusku. Jeho syn pak založil pobočku v Londýně a v Paříži, kde nakonec po roce 1917 našla azyl celá rodina.

Nyní značka nabízí tradiční unikátní ruské směsi aromatizované citrusy a kořením, klasické neochucené směsi a nově i wellness čajové směsi, nejčastěji na bázi maté, jako například lahodný Detox Tea, uklidňující Be Cool nebo povzbuzující Boost. Tyto legendární čaje naleznete v nabídce prodejen  Potten&Pannen – Staněk.

www.pottenpannen.cz

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor