Exkluzivní zimní móda ve VaNa1

Redakce
09. Únor 2018
Nově otevřený butik VaNa1 v Paláci Koruna na Václavském náměstí aktuálně nabízí exkluzivní zimní kolekce věhlasných módních značek Robert Kupisz, Kazar a Mokobelle.
ROBERT KUPISZ/VaNa1

ROBERT KUPISZ/VaNa1

Butik VaNa1 chce poskytovat svým zákazníkům prvotřídní servis a výjimečný sortiment zboží, které je na první pohled odlišné od oděvů ostatních značek.
ROBERT KUPISZ/VaNa1

ROBERT KUPISZ/VaNa1

Oděvy značky Qπш Robert Kupisz jsou charakteristické nespoutaností a stylovou ležérností. Letošní zimní kolekci dominují pro značku typické výrazné potisky a nápisy. Zimní barvy černá, hnědá, tmavě zelená, modrá či vínová jsou v ní kombinovány se světlými, pudrovými odstíny. Kromě svetrů, kabátů a výstředních kalhot se v kolekci objevují také uvolněně působící košile, šaty, blůzy a netradiční kimona.
KAZAR/VaNa1

KAZAR/VaNa1

Aktivní a moderní životní styl podtrhuje obuv a doplňky Kazar. Aktuální kolekce se odráží v metalických barvách, kovových detailech, přezkách či kožešinách. Je v ní také dostatek kabelek, od velkých tašek přes rameno po menší crossbody kabelky. Také u obuvi je výběr široký – VaNa1 nabízí tenisky, zimní boty s kožešinou i elegantní boty na podpatku.
MOKOBELLE/VaNa1

MOKOBELLE/VaNa1

MOKOBELLE jsou šperky, které vytváří polští umělci. Jejich cílem je odlišit a stylově doladit každý outfit. Aktuálně nabízené náušnice, náramky a náhrdelníky zaujmou svými bohatými třásněmi, korálky a orientálními motivy.
KAZAR/VaNa1

KAZAR/VaNa1

Firemní články