CARTIER SLAVIL 10 LET V ČESKÉ REPUBLICE

14.12.2017

Významná šperkařská značka Cartier letos slaví výročí 10 let butiku v České republice. Rok 2017 je pro tuto věhlasnou společnost také oslavou 100 let ikonických hodinek Tank de Cartier. Slavnostního večera se osobně účastnil pan Renaud Lestringant, výkonný ředitel Cartier pro severní Evropu.

tw4jkyfY4HE

BOGNER SPORT FALL/WINTER 2017

12.12.2017

Dokonalý vzhled na svahu i na apres-ski místech prezentuje zimní kolekce Bogner Sport, která je zaměřena výlučně na lyžování. Oděvy v této zimní řadě využívají funkční prvky, kvalitní materiály a nápaditý design, díky němuž budete na zasněžených kopcích vždy perfektně vidět.

Tiffany odhaluje vánoční výlohy

8.12.2017

Tiffany & Co. zahajuje sváteční sezónu odhalením vánočních výloh. Tato očekávaná událost je v New Yorku již tradicí. Do svého slavného diamantového království touto krásou vábí zákazníky z celého světa.

Bytou

Pro vánoční dárky nemusíte mířit jenom do Pařížské

4.12.2017

I když se to možná některým z vás může zdát nereálné, i na předvánočních trzích se dají ulovit designové a luxusní kousky. Musíte jen vědět, kam si to správně nasměrovat. A v tom někdy bývá háček, protože trhů je moc a některým je lepší se vyhnout. Mezi takové ale rozhodně nebude patřit MINT: Prague Fashion Market, který zve od pátku 8.

Co se bude letos nosit na sjezdovkách?

4.12.2017

Představujeme Vám trendy na sjezdovky pro letošní zimu, které přináší ve své nové lyžařské kolekci značka SPORTALM, rovnou z rakouského Kitzbuehelu.