BVLGARI Serpenti očima Nicholase Kirkwooda

21.9.2017

Ikonické kabelky SERPENTI FOREVER od BVLGARI s charakteristickou smaltovanou sponou ve tvaru hadí hlavy jsou interpretovány vizionářskýma očima návrháře Nicholase Kirkwooda, který se celosvětově proslavil svým odvážným přístupem k navrhování velmi ženských bot.

S respektem vůči sobě i planetě

19.9.2017

Pokud existuje nějaký trend, který rozhodně stojí za to podporovat, je to jistě opouštění od extrémního konzumerismu. Každý z nás může udělat něco pro to, aby naše zdraví i zdraví planety bylo o poznání lepší. A je to jednodušší, než si myslíte!

Delfina Delettrez a její nová kolekce luxusních šperků

14.9.2017

Delfina Delettrez, která je již čtvrtou generací rodinného klanu Fendi, představila svou první sbírku klenotů v říjnu 2007 v Paříži. Delettrez vystavuje svá díla ve stálé expozici v Uměleckoprůmyslovém muzeu v Paříži, od roku 2010 jsou součástí slavných galerií celého světa.

Natali Ruden a její úchvatné modely kolekce Ocean

11.9.2017

Natali Ruden se rozhodla svoji aktuální kolekci Ocean, která byla prezentována dne 1. června 2017 ve fóru Karlín, zdokumentovat, a tak i zvěčnit. Modely se v průběhu roku vyprodají a návrhářka poté nemá příležitost se s nimi znovu setkat, protože se stanou součástí interiéru butiku na věčný čas.