Fashion Arena Prague Outlet hrála pólo

Redakce Luxus.cz
12. Září 2017
V sobotu 9.9. 2017 se uskutečnilo finále gentlemanské hry v koňském pólu Prague Polo Cup 2017 v pražské Chuchli. Následovalo po dvou dnech adrenalinem nabitého klání mezi jednotlivými pólo kluby. Akce se konala díky podpoře významných partnerů, mezi nimiž nechyběla právě Fashion Arena Prague Outlet.

Letošní ročník byl v pořadí již 5. Počasí turnaji náležitě přálo, což se odrazilo na bohaté účasti široké veřejnosti. Ve finále změřili síly zástupci šesti týmů složených z hráčů z celého světa: Orchestr8, Noe Polo Club, Aviator Polo Club, Danube Polo Club, Prague Country & Polo Club a vítězný tým Panamericana s handicapem +2. Handicap turnaje byl stanoven od -1 do +2.

Účast přítomných byla veliká, do Public zóny dorazilo 150 diváků a 550 lidí z české kulturní scény, zástupců mezinárodních společností a zároveň milovníků koňského póla sledovali klání z VIP zóny. Turnaj poctila svou návštěvou mimo jiné i bývalá první dáma Dagmar Havlová.

Akce se konala za účasti významných partnerů, mezi nimiž nechyběla ani Fashion Arena Prague Outlet, největší outletové centrum v České republice. Jelikož hra pólo je nejen sportovní událostí, ale hlavně událostí společenskou, je na ni vyžadován předepsaný dress code. Muži se musí elegantně obléci do sportovních obleků a dámy k elegantním šatům musí vždy dodat i klobouk či fascinátor. Právě Fashion Arena Prague Outlet, která nabízí zákazníkům světoznámé i české značky, některé v Čechách dokonce unikátně, a snaží se nabídnout zákazníkům luxusní, kvalitní, značkovou módu, obuv a doplňky pod jednou střechou, nemohla chybět.

U expozice centra mohla zúčastněná společnost obdivovat vzorek nabídky podzimních trendů, který Fashion Arena Prague Outlet nabízí. Nechyběly značky, které mají toho s pólem hodně společného jako například Polo Ralph Lauren, Armani Outlet, Baldinini, Calvin Klein, Gant, La Martina, Lacoste, Pinko a další. Lákadlem byl také fotokoutek.