FEDERER AMBASADOREM DOMU MOËT & CHANDON

Redakce
08. Leden 2013
Čtenost článku je: 16100 [?]

Značka Moët&Chandon představuje Rogera Federera v roli svého nového ambasadora a začátek nejzajímavějšího partnerství mezi kultovní značkou a sportovní ikonou. Roger Federer, se svojí zářivou aurou mnohonásobného vítěze a stylového tenisty, je pro značku Moët&Chandon, která je symbolem globálního úspěchu a nadčasového stylu, tou nejlepší tváří.

Ve své nové roli ambasadora značky zazáří Roger Federer v nové reklamní kampani Moët&Chandon, jejíž premiéra v březnu 2013 je netrpělivě očekávána.

Je to pro mě víc než čest být ambasadorem značky Moët&Chandon – je to pozvání k tomu, abych se stal součástí tradice stylu a krásy,komentoval svoji novour roli Roger Federer. Moët&Chandon pijí lidé, kteří udávají mezinárodní trend. Je mi velkou ctí být spojován se značkou, která usiluje o dokonalost – stejně jako já ve své sportovní kariéře.“

„Roger Federer ztělesňuje lesk úspěchu, štědrost a mimořádný styl, což jsou i hodnoty, které po celou svoji historii vyznává Moët&Chandon“, prohlásil Stéphane Baschiera, předseda představenstva a generální ředitel Moët&Chandon.Naše šampaňské je šampaňským vítězů a jako značka jsme vždy podporovali velké tenisové turnaje na celém světě. I proto nás velmi těší, že se Roger Federer rozhodl spojit své jméno s naší značkou. Vítáme ho s tradiční pohostinností Moët&Chandon.“

TŘI ŽIJÍCÍ LEGENDY PRO KAMPAŇ V NEZAMĚNITELNÉM STYLU

Jen třetí žijící legenda dokáže oslavit a zvěčnit legendární partnerství mezi dvěma žijícími legendami. Známý fotograf Patrick Demarchelier nafotil v Paříži sérií reklamních fotografií s RogeremFedererem pro Moët&Chandon. Demarchelier, který je uznáván pro svůj typický styl, zachytil Rogera Federera v jeho mužné, téměř nadlidské sportovní kráse na nádherných snímcích plných elegance, výrazu a štědrosti, které proslavily Moët&Chandon.

Moët&Chandon sponzoruje velké světové tenisové turnaje a je oficiálním šampaňským například ATP World Tour a ATP World Tour Finals, French Open, Shanghai Masters a US Open.

www.moet.com

MOET & CHANDON CHAMPAGNE