NEWS & ARTICLES

Festival Evolution: 3 dny, které prospějí vašemu zdraví

ARTICLE BY

O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje. Pod hlavičkou Festivalu Evolution se zde sejde více než čtyři sta tuzemských i zahraničních vystavovatelů, kteří představí své produkty a služby se zaměřením na BIO STYL, ZDRAVÍ, ECO WORLD, ALTERNATIVU a OSOBNÍ ROZVOJ. A pozadu nezůstane ani programová nabídka – na festivalovém programu vystoupí přes 150 účinkujících.

Během tří dnů se představí lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Odborníci, kteří se zaměří na kvalitu a složení potravin a dalších výrobků, nám poradí, jak se vyznat v etiketách, a jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky nebo jaké mají zdravotní přínosy či rizika výrobky, které běžně kupujeme.

Na festivalu se dozvíte, jak se zbavit překyselení organismu, jak funguje moderní biomedicína, nebo jaké má výhody, když se na jídlo plně soustředíme a vnímáme jej všemi smysly. Získáte cenné informace o vegetariánské, veganské a RAW stravě, chybět nebude ani mobilní Cyklo Fresh Bar. Poradí Vám zde s přípravou sportovních nápojů či domácí fermentace. Nebude chybět ani ukázka (a ochutnávka) výroby sýru.

Budete zasvěceni do tajemství tonizujících bylinek, které jsou zásadním doplňkem při léčbě chronických chorob. Najdete zde také lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něj ani po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci vám poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co ve skutečnosti jde ve vztahu mezi mužem a ženou.

Ke zdravému životu neoddělitelně patří i pohyb, a na Festivalu Evolution tak budou k vidění ukázky cvičení, která posilují tělo i mysl. Koučové vám nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé.

Všechno, co jste kdy chtěli vědět o mateřství a rodičovství, ale báli jste se zeptat, vám prozradí sestava expertů. V dětském koutku se rádi postarají o vaše ratolesti, zatímco vy můžete v klidu nakoupit či navštívit vybrané programy, nebo si společně s dětmi můžete odpočinout v relaxační zóně. Vše, co by Vás mohlo o festivalu zajímat, najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.


AUTOR ČLÁNKU


Galerie

Medailonek společnosti

FELICIUS
+420 774 846 634,
info@feliciusmedia.cz
Areál Výstaviště 67, 170 00 Praha 7

Firemní články

Festival Evolution: 3 dny, které prospějí vašemu zdraví

15.3.2017

O víkendu 24. až 26. března 2017 se Výstaviště v pražských Holešovicích opět stane cílem všech příznivců zdravého životního stylu a osobního rozvoje.