Festival Evolution vám nabídne osobní rozvoj i zdravý životní styl

Redakce
28. Únor 2018
Čtenost článku je: 16989 [?]
Máte pocit, že se potřebujete načerpat novou energii nebo inspiraci a moc dobře víte, co chcete od života? V tom případě si nenechte ujít Festival Evolution, kde pod jednou střechou najdete vše, co souvisí se zdravým životním stylem, bio trendy i osobním rozvojem. Festival se bude konat o víkendu 22. – 25. března na Výstavišti v Praze Holešovicích.

Během tří dnů si zde můžete užít nákupy, ochutnávky skvělého jídla, prezentace kosmetiky, nebo jen navštívit některý z festivalových programů pro celou rodinu. A že bude opravdu z čeho vybírat. Své služby a produkty zde představí více než čtyři sta českých i zahraničních vystavovatelů. Na žádném jiném místě nenajdete tak širokou nabídku kvalitních potravin a nápojů, certifikovaných bioproduktů, fair trade výrobků a ekologicky šetrného zboží jako právě na Festivalu Evolution.

Certifikované BIO produkty budou situovány ve Střední hale Průmyslového paláce a v Pravém křídle najdete zase vše spojené se zdravím a také food zónus bohatým výběrem bio, veggie, vegan, raw, natur a fair trade potravin. Levé křídlo se zaplní vystavovateli s ekologickými produkty a službami, najdete tu také stánky zaměřené na osobní rozvoj a chybět nebude ani alternativa.

„Přednáškový sál v Pravém křídle se zaměří na zdraví – můžete se těšit na přednášky o zdravé výživě, detoxu, různých stravovacích stylech i kvalitních potravinách nebo o přírodní kosmetice. V Levém křídle najdete čtyři sály, ve kterých se vystřídají přednášející s různými tématy – od těch, které budou zajímat nastávající i stávající rodiče, přes ty, kteří řeší své vztahy, až po všechny, kteří hledají, jak se ve svém životě posunout dál. A jako vždy zde bude také sál určený pro pohybové aktivity – cvičení, tanec, meditaci, jógu. Rodiče v Levém křídle uvítají dětský koutek, tvořivé dílničky a celodenní workshopy. Na hlavním pódiu se můžete těšit například na OctavioRettiga, CalixtaSuareze, Petera Jentschuru, Davida Freje, Kalmana Horvátha, Tomáše Rychnovského, Milana Studničku, Jana Mühlfeita a na mnoho dalších,“ říká organizátor Festivalu Evolution Ctirad Hemelík.

Přednášky, které vám nasadí brouka do hlavy Během tří dnů se na sedmi festivalových pódiích vystřídá více než 150 účinkujících. Navštívit můžete přednášky z různých oborů. Odborníci z řad lékařů poradí, co dělat, když vás bolí záda, máte migrény, nebo se příliš stresujete. Nutriční poradci se zaměří na správnou výživu a doporučí vám, jak se vyhnout rizikům současného způsobu stravování. Dozvíte se, jak rozeznat opravdu kvalitní výrobky a podle čeho je vybírat. Například Mgr. Michaela VerdeBeitlová prozradí, jak správně vybrat doplněk stravy a co sledovat na etiketách výrobků. Chybět nebudou ani lékaři zastupující konvenční či celostní medicínu, prostor dostanou praktici alternativní léčby a dojde i na osvědčené „babské“ rady.

Rozvíjejte svůj potenciál a talent Každý z nás má dnes možnost projevit svůj talent a potenciál. Pro úspěch v jakékoliv oblasti je pro každého důležité zjistit, jaké má silné stránky, co chce v životě dělat a kde je na trhu zrovna příležitost. A pokud chce být v životě úspěšný, musí stavět na svých silných stránkách - objevit je, poznat je a rozvíjet. Koučové vám nabídnou nové pohledy, návody k rozvoji, inspiraci ke změně nebo pomoc při hledání ztracené motivace jak v oblasti pracovní, tak soukromé. Odborníci vám poradí, jak na sobě pracovat a jak zlepšovat nejen své výkony, ale i svou pohodu. Seznámíte se se zajímavými technikami práce s tělem a vědomím, dostanete návody na jednoduché postupy a metody, které vám pomohou aktivovat a poslat do světa svůj talent.

Vztahy a zdraví Najdete zde lektory, kteří vám poradí, jak rozvíjet vztah, aby se z něho i po letech nevytrácela láska, blízkost, vášeň a intimita. Odborníci poradí, jak rozeznat pravého životního partnera, odhalí, o co jde ve vztahu mezi mužem a ženou, nebo pomohou zjistit, jak předvídat chování partnerů. Chybět nebudou ani programy pro ženy, které jim pomohou uvědomit si svou sexualitu a ženskost. Zdarma můžete využít koučovací zónu Aleše Kaliny, kde můžete odhalit příčinu svých problémů nebo neúspěchů. Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.evolution.cz.

Festival Evolution s.r.o.