Flor de Caña uvádí na trh kávový likér Spresso

Hana Benešová
07. Listopad 2018

Společnost Flor de Caña představuje na českém trhu svou neodolatelnou novinku – prémiový produkt Spresso, kávový likér, který je vyrobený ze sedmiletého rumu. Dostane vás svou výjimečně jemnou chutí a intenzivní černou barvou.

Nový prémiový kávový likér Flor de Caña Spresso nese ve vůni tóny kávového extraktu a dřeva. Je charakteristický svým suchým a jemným závěrem. Spresso neobsahuje žádný kofein, je vyrobený za použití 100% přírodního sirupu a obsahuje 30 % alkoholu.

Vulcano

Vulcano

Likér Spresso ocení zejména mladí spotřebitelé, kteří si díky kombinaci prémiového sedmiletého rumu a chuti kávy mohou nově vychutnat skvělé alkoholické kávové drinky bez obsahu kofeinu. Nejlépe tento prémiový likér chutná vychlazený, podávaný na kostkách ledu. Skvělé jsou z Flor de Caña Spresso také cocktaily, jako je Vulcano (2 cl ohřátého likéru Flor de Caña Spresso a 2 cl vaječného likéru, navrch šlehačka a mletá káva) a Chichigalpa freedom (4 cl Flor de Caña Spresso a 2 dcl Thomas Henry Tonic, ozdobený plátkem limety a zrnky kávy).

Nicaragua coffee

Nicaragua coffee

Flor de Caña je nikaragujský rum, který je jedním z nejčastěji vyvážených do zahraničí. Prodává se ve více než čtyřiceti zemích celého světa a je to jedna z nejrychleji rostoucích prémiových značek rumu ve Spojených státech. Na rodinné tradici Flor de Caña, trvající již více než 125 let, se podílelo pět generací maestrů ronerů. V prestižních mezinárodních soutěžích získal ocenění pro nejlepší rum na světě. Loni získala Flor de Caña v prestižní anketě IWSC významné ocenění jako nejlepší výrobce rumů na světě pro rok 2017.

 

Firemní články

Tato společnost nám zatím neposkytla žádný rozhovor