Foreo děkuje generacím žen za moudrost, inspiraci a podporu – daruje jim produkt budoucnosti

28. Únor 2020

Švédská skintech značka FOREO si během letošního Mezinárodního dnu žen klade otázku: Pokud byste mohla proměnit svět v krásnější, udělala byste to?

V případě, že je Vaše odpověď na tuto otázku ano, značka FOREO, jejíž touhou je udělat svět nejen krásnějším a mladistvějším, dává ženám po celém světě možnost to splnit.

Vladimir Cuturilo, generální manažer FOREO Eastern Europe říká: “Ve FOREO milujeme příběhy a chceme obohatit životy našich zákazníků tím, že je učiníme šťastnějšími
a mladistvějšími. Inspirujeme se životy našich zákazníků každý den a #PayItForwardWithFOREO je o propojování žen po celém světě a sdílení příběhů radosti, moudrosti, inspirace a síly. Pevně věříme, že spolu můžeme udělat svět krásnějším místem a vše začíná pouhým poděkováním.”

#PayItForwardWithFOREO umožňuje poděkovat ženám za roky moudrosti, inspirace a podpory, která se předává od počátku věků z generace na generaci, ze ženy na ženu
a utváří dnešní obraz krásy.

Pro zúčastnění je potřeba jednoduše nominovat ženu, která významně ovlivnila Váš život, podělit se o Váš příběh spojený s touto ženou a FOREO se postará o ostatní – obdaruje nominovanou ženu přístrojem LUNA mini 2 (v hodnotě přibližně 3 000 Kč) jako poděkování za to, že dělá svět krásnějším.

Kampaň můžete zhlédnout zde.

 

“FOREO je na trhu 7 let, ale značka nevznikala pouze během těchto let – každý produkt v portfoliu má svůj příběh. Od původní LUNY, která je inspirovaná neúspěšným dárkem k výročí manželce zakladatele, až po ISSU jako výsledek podezření, že si děti nečistí dostatečně zuby. Každý kousek FOREO technologie, kterou dnes držíte v ruce, je výsledkem mnoha let sdílené moudrosti, předávané z generace na generaci žen po celém světě,” dodává Cuturilo.

Kampaň bude probíhat od 1. do 8. března 2020 v zúčastněných zemích. Podívejte se na shrnutí celé kampaně a podmínky pro zúčastnění.